Klaipėdoje - krepšinio drama su pratęsimu

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate itin svarbią pergalę kovoje dėl antrosios turnyro lentelės pozicijos iškovojo Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai. Šįkart Mindaugo Stašio auklėtiniai namuose po krepšinio dramos su pratęsimu rezultatu 88:80 (13:21, 24:16, 19:22, 18:15, 14:6) nugalėjo Kauno kolegijos (KK) ekipą.

Kauniečiai rungtynes pradėjo geriau ir trūktelėjo į priekį - 21:13, tačiau antrajame kėlinyje uostamiesčio atstovai žaidimą išlygino (24:23) ir vyko jau taškas į tašką kova. Per pratęsimą klaipėdiečiai, palaikomi savų sirgalių, jau atrodė kur kas užtikrinčiau ir drąsiai žengė pergalės link.

Klaipėdos komandos gretose Arūnas Mikalauskas, pelnęs 23 taškus (8/12 dvit., 1/4 trit., 4/6 baudos, 8 atk. kam., 4 rez. perd., 25 naud. balai), Evaldas Šaulys pridėjo 20 taškų, Jonas Dumašius - 14, Ignas Ramašauskas - 13 (7 atk. kam.).

[CITATA]

KK komandai po 21 tašką pelnė Martynas Valters ir Justas Janulis, Antanas Bertašius - 14 (10 atk. kam.), Simonas Andraitis - 12 tšk.

Klaipėdiečius gelbėjo antri šansai po krepšiu - aikštės šeimininkai kamuolį sugriebė 49 kartus, o kauniečiai - 35.

Namuose nepralaimi

"Namuose šį sezoną dar nepralaimėjome nė karto, tad stengėmės pratęsti tą pergalių seriją. Juk Klaipėdoje buvome nugalėję ir VDU krepšininkus. Mums padeda namų sienos ir nuostabūs savi sirgaliai. Be to, šįkart akcentavau, kad reikia laimėti, jei norime reguliariajame čempionate tęsti kovą dėl antrosios vietos. Juk artimiausius savo konkurentus - KK krepšininkus šį sezoną įveikėme abu kartus, ir jei surinktume vienodai taškų, vis tiek mes liktume antri", - bandė į priekį žvelgti KU treneris Mindaugas Stašys.

KK krepšininkai su 10 pergalių ir 4 pralaimėjimais (24 taškai) kol kas užima antrąją vietą, o KU su 10 pergalių ir 3 pralaimėjimais (23 taškai) turnyro lentelėje žengia treti. Tačiau KU ekipa yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau ir, net pralaimėjusi tas vienerias rungtynes, pakiltų į antrąją vietą.

LCC neatsilaikė Kaune

Kita uostamiesčio ekipa - LCC tarptautinis universitetas (LCC) Kaune rezultatu 65:88 nusileido Kauno technologijos universiteto krepšininkams (KTU).

KTU gretose išsiskyrė Julius Kigas, pelnęs 22 taškus, Matas Ragauskas surinko 21 tašką (8 rez. perd.). Karolis Sapiega prie pergalės pridėjo 11 taškų.

LCC komandai 16 taškų surinko Justas Grikštas, 15 - Tadas Kymantas, 11 (10 atk. kam.) - Daumantas Mikštas.

KTU laimėjo kovą po krepšiais - 44:32.

Čempionams - smūgis nuo LSU

Gana netikėtą smūgį patyrė daugkartiniai šalies čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai. Arūno Juknevičiaus auklėtiniai šįkart namuose subūrė išties pajėgią komandą, kurios gretose buvo net būrys žalgiriečių - Edgaras Ulanovas, Paulius Valinskas, Martynas Sajus, Laurynas Birutis (šį sezoną žaidžia "Šiaulių" ekipoje), tačiau ir tai jų neišgelbėjo - po pratęsimo rezultatu 99:106 buvo nusileista kitai Kauno komandai - Lietuvos sporto universitetui (LSU).

Kitose rungtynėse Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) namuose 25 taškų skirtumu - 103:78 susidorojo su Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) studentais.

LSKL turnyro lentelė (žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai, taškai)