Klaipėdietis Dainius Chatkevičius svariai prisidėjo prie antrosios "Žalgirio" pergalės Eurolygos jaunių atrankos turnyre

Šiauliuose vykstančio Eurolygos jaunių (iki 18 metų) turnyro "Nike International Junior Tournament" atrankos varžybų antrosiose rungtynėse B grupėje penktadienį Kauno "Žalgiris" 99:78 (24:18, 29:20, 25:17, 21:23) nugalėjo Talino "Audentes Sports School" (Estija) ekipą.

Antrąją pergalę iškovojusiam "Žalgiriui" 26 taškus pelnė Dainius Chatkevičius, 16 - Karolis Šarukas, po 10 - Lukas Aukštikalnis ir Haroldas Saprykinas.

Antrąją nesėkmę patyrusioje Talino ekipoje 19 taškų surinko Saimonas Sutas (Saimon Sutt).

Žalgiriečiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 48-35 ir privertė varžovus suklysti 24 kartus.

Tomo Masiulio treniruojamas "Žalgiris" penktadienį dėl pirmosios vietos grupėje ir kelialapio į finalą kovos su taip pat be pralaimėjimų žengiančia Maskvos CSKA (Rusija) ekipa.

A grupėje žaidžia Vilniaus "Lietuvos rytas", Rygos VEF (Latvija), Leuveno "Topsportschool" (Belgija) ir Zagrebo "Cibona" (Kroatija).

Turnyre Šiauliuose dalyvauja aštuonios komandos, suskirstytos į dvi grupes. Grupių nugalėtojos pateks į finalą, o turnyro čempionai pelnys kelialapį į pagrindinį "Nike International Junior Tournament" turnyrą, vyksiantį Eurolygos finalo ketverto varžybų metu.