Klaipėdietės - "Baltijos žvaigždutės 2016"

Klaipėdoje vykusiame meninės gimnastikos tarptautiniame turnyre "Baltijos žvaigždutės 2016", kuriame dalyvavo Latvijos, Estijos, Rusijos bei Lietuvos sportininkės, klaipėdietės iškovojo krūvą medalių.

Turnyre varžėsi gimnastės nuo 6 iki 17 metų. "Viesulo" sporto centro ir sporto klubo "Barbė" mergaitės gimnastės metus baigė puikiais rezultatais: pirmąją vietą iškovojo Veronika Prončenko, Amina Michno, Julija Ivanova, Alina Pancerova, Maja Gaiduk, Paulina Jočytė, Sofija Treščenkina ir Viltė Makaraitė.

Antrąją vietą užėmė Goda Kravecaitė, Aleksandra Sacharčiuk, Andžela Kasperavičiūtė, Alina Dovženko ir Agnė Gintilaitė, trečios liko Domantė Šarkauskaitė, Kornelija Ilginytė, Žana Ignatjeva ir Alisija Dabašinskaitė.

Sportininkes varžyboms ruošė trenerės Valentina ir Viktorija Bagrijevos, Rasa Vaserienė bei choreografė Nadiežda Zelenskaja.

Klaipėdos ekipos lyderė J. Ivanova kartu su trenere V. Bagrijeva išvyko į Europos čempionatą, kuris vyksta Izraelyje.

Taip pat geros naujienos, kad mūsų miesto trenerė V. Bagrijeva teisėjaus Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse.