Klaipėdiečių pergalės Latvijoje

Latvijoje, Ventspilio mieste, vykusiame tradiciniame tarptautiniame sunkumų kilnojimo turnyre ant nugalėtojų pakylos laiptelio kopė ir klaipėdiečiai.

Turnyras vyko keturiose amžiaus grupėse.

Tarp sportininkų iki 15 metų trečiąją vietą iškovojo klaipėdietis Edvinas Mikalauskas.

Tarp moterų sidabro medaliu pasipuošė mūsų miesto stipruolė Aleksandra Stepanova.

Tarp dalyvių iki 17 metų trečiąją vietą iškovojo Klaipėdos komandai atstovaujantis Aurimas Bružas, tarp suaugusiųjų bronzos medaliu pasipuošė mūsų sunkiaatletis Arnas Šidiškis.

Turnyre varžėsi sportininkai iš Estijos, Latvijos, Rusijos bei Lietuvos.

Bendroje įskaitoje pirmąją komandinę vietą iškovojo Ventspilio ekipa, antra liko Klaipėdos komanda, treniruojama perspektyvaus trenerio Regimanto Norvilo, treti liko Kaliningrado atstovai.

Klaipėdos miesto sunkiosios atletikos sporto klubas renka naujas vaikų (berniukų ir mergaičių) grupes į treniruotes, kurios vyksta sporto salėje, esančioje Sportininkų g. 46 (Klaipėdos centrinis stadionas). Išsamesnė informacija suteikiama telefonu (8 46) 410 904.