Klaipėdiečiams – skaudus kirtis nuo VDU

Iki šio pirmadienio vakaro Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) turnyro lentelėje pirmoje pozicijoje buvę Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai patyrė itin skaudų pralaimėjimą Kaune – net 55 taškų skirtumu – 122:67 (20:16, 28:12, 34:18, 40:21) buvo sutriuškinti Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) komandos.

Klaipėdiečiai aikštės šeimininkams priešinosi tik pusantro kėlinio (20:25), tačiau vėliau VDU ėmė regzti vieną po kitos taiklias atakas, o po didžiosios pertraukos jau akivaizdžiai smaginosi triuškindami pajūrio atstovus.

VDU komandą į pergalę vedė Siim Sander Vene, pelnęs 31 tašką (9/16 dvit., 3/6 trit., 4/4 baudos, 14 atk. kam., 8 rez. perd., 40 naudingumo balų), Donatas Tarolis pridėjo 27 taškus (9/14 dvit., 3/4 trit., 13 atk. kam., 7 rez. perd., 39 naud. balai), 17 taškų surinko Marijus Užupis, 16 (9 rez. perd.) – Donatas Sabeckis, 15 – Ignas Daukšys.

KU gretose išsiskyrė Valentas Tarolis, pelnęs 14 taškų, Elvinas Gintvainis – 13, Tadas Maželis – 12, Laurynas Liučinskas ir Martynas Airošius – po 10 tšk.

VDU akivaizdžiai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 65:34.

„Specialiai sutriuškinti klaipėdiečių neplanavome, net prieš rungtynes jų šiek tiek prisibijojome, kadangi šįkart mes neturėjome įžaidėjų. Visgi, mūsų vyrai – aukštesni ir stipresni, susitvarkė su savo užduotimis, tad klaipėdiečiams nepalikome jokių vilčių“, - džiaugėsi VDU treneris Arūnas Juknevičius.

Šis pralaimėjimas KU ekipą (7 pergalės, 3 nesėkmės) nustūmė į trečiąją turnyro lentelės poziciją, VDU (8 pergalės, 1 pralaimėjimas) užima antrąją vietą.