Klaipėdiečiams - medalių lietus

Karatė

Vilniuje vykusios atviros karatė kiokušin pirmenybės buvo itin sėkmingos Klaipėdos klubui "Okinava" - net 41 mūsų miesto atstovas tapo šių varžybų prizininku.

Iš viso varžybose dalyvavo per 350 dalyvių iš 6 klubų, o "Okinava" delegavo net 83 sportininkus.

Savo amžiaus grupėse ir svorio kategorijose čempionais tapo: Greta Juodytė, Remigijus Adomaitis, Juozas Tutlys, Julius Urbonas, Evaldas Tičkus, Vilius Skučas, Agnė Lukošiūtė, Dovydas Paserbskis, Evaldas Slušnys, Martynas Mockevičius, Rosita Magelinskaitė, Edgaras Paulius, Vladimiras Sekunda, Gintarė Tidykaitė.

Šių varžybų vicečempiono vardus iškovojo Milita Preikšaitytė, Ugnius Puplėsis, Vilius Lipnickas, Ričardas Drugeika, Erikas Tilvikas, Justas Stalmokas, Džiugas Kubilius, Artur Kirjakulov, Laura Staniūtė, Arnoldas Valčiukas, Saulius Japšas.

Bronzos medalius iškovojo: Žvaigždžius Šmitas, Dovydas Rakevičius, Dovydas Kaubrys, Dominykas Juškevičius, Artiomas Vovkatrubas, Vilhelmas Tidykas, Deivydas Yla, Gediminas Paulauskas, Paulius Sasnauskas, Erikas Mirtumianas, Dmitrijus Jaskovecas, Laura Meškauskaitė, Aistė Klingaitė, Ramūnas Grabys, Ernestas Lukaševičius, Edvinas Zasčiurinskas.

"Tokie puikūs rezultatai dar kartą parodo, kad klaipėdiečiai yra vieni kiokušin karatė lyderių Lietuvoje", - džiaugėsi uostamiesčio ekipos treneris Lukas Kubilius.