Klaipėdiečiai Vilniuje VGTU ekipą įveikė po pratęsimo

Klaipėdos universiteto (KU) studentai Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate iškovojo aštuntąją pergalę. Šįkart Mindaugo Stašiaus treniruojama ekipa Vilniuje po pratęsimo rezultatu 80:71 (25:16, 16:21, 16:20, 11:11, 12:3) palaužė Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentus.

Klaipėdiečiai galėjo ir išvengti pratęsimo, kadangi vienu metu pirmavo 15 taškų persvara - 37:22. Tada atrodė, kad šioje dvikovoje intrigų nebus, tačiau antroje rungtynių pusėje žaidimas išsilygino ir vyko tikras nervų karas.

Pajūrio krepšininkai strigo VGTU gynybos gniaužtuose, aikštės šeimininkai 39 dvikovos minutę net buvo priekyje – 68:66. Visgi, KU išlygino rezultatą – 68:68 ir norint išsiaiškinti nugalėtoją, teko žaisti papildomas 5 minutes. Per pratęsimą KU tarsi pabudo ir jau žaidė, taip kaip priklauso šiai ekipai (12:3) bei išplėšė pergalę.

KU komandai 19 taškų prie pergalės pridėjo Dominykas Matutis, po 15 taškų surinko Evaldas Šaulys (14 atk. kam.) ir Laurynas Liučinskas, 14 (10 atk. kam.) – Valentas Tarolis.

VGTU komandai 19 taškų pelnė Andrius Juknevičius, 16 – Lukas Augustinas, 13 – Tomas Galeckas.

„Šiaip ne taip išsikapstėme. Varžovai pakeitė gynybos sistemą ir mes nesugebėjome pataikyti savo metimų. Žaidėme nepajėgiausios sudėties, taip pat sirguliuodami į Vilnių vyko Dominykas Matutis ir Elvinas Gintvainis, trūko ir priekinės linijos pagalbos. Visgi, gerai, kad per pratęsimą sužaidėme taip, kaip mokame ir džiaugiamės pergale. Jėgų išeikvojome daug, tačiau pergalės džiaugsmas atperka tą vargą“, - teigė KU komandos treneris Mindaugas Stašys.

Priminsime, kad pirmoji šių ekipų akistata, vykusi 2014 metų spalio 20 dieną Klaipėdoje, baigėsi kur kas solidesne pajūrio atstovų pergale – 77:51.

Kiti LSKL rezultatai

Kauno kolegijos (KK) krepšininkai savo žiūrovų akivaizdoje užkūrė tikrą pirtį Šiaulių universiteto (ŠU) studentams. Saulės miesto atstovai pergalę šventė tik atsitokėję pačioje rungtynių pabaigoje - 87:80 (22:27, 19:14, 22:27, 24:12).

Mažiausiai intrigų kėlė Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) ir Vilniaus universitetu (VU) krepšininkų dvikova. Savoje arenoje rungtyniavę LEU studentai pralaimėjo 25 taškų skirtumu – 66:91 (16:27, 22:28, 13:19, 15:17).

LSKL vicečempionai Lietuvos sporto universiteto (LSU) krepšininkai vos neprisižaidė rungtynėse su priešpaskutinę vietą čempionate užimančią Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) ekipa. Svečių teisėmis rungtyniavę LSKL vicečempionai pergalę šventė vos 6 taškų skirtumu – 90:84 (25:22, 23:22, 17:19, 25:21).

Labai arti sensacijos buvo Kauno technologijos universiteto (KTU) studentai, kurie savo arenoje iš peties priešinosi daugkartiniams LSKL laureatams Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkams. VDU išsikapstė tik paskutinę sekundę – 90:88 (27:26, 17:25, 18:18, 28:19).

Šįkart laisvas pirmadienis buvo LSKL čempionams – Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkams.

LSKL vaikinų čempionato turnyro lentelė (žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai, taškai):