Klaipėdiečiai plaukė sėkmingai

Praėjusį savaitgalį Gliwice (Lenkija) vyko plaukimo su pelekais 2014 m. Pasaulio taurės paskutinysis, šeštasis etapas.

Klaipėdos“ Gintaro“ sporto centro sportininkai dalyvavo privalomuose trijuose, kurie galėjo atverti kelią į finalines varžybas. Ir jiems pavyko - užėmė aštuntąją vietą iš 44 dalyvavusių komandų.

Lyderė Jevgenija Pronkul, laimėjusi du sidabro ir vieną aukso medalius, įsitvirtino geriausių plaukimo su pelekais merginų trejetuke, iš 74 dalyvių. Nuplaukusi 100 m su pelekais per 0.44,46,  vėl pagerino sau priklausiančius Lietuvos jaunių ir suaugusių rekordus. Jevgenija finišavo pirma ir pasipuošė aukso medaliu.

50 m pranėrė per 0.18,50, o 100 m su balionu nuplaukusi per 0.41,39, laimėjo dar ir du sidabro medalius.

Sėkmingos šios varžybos buvo ir Karoliui Daugėlai - 50 m plaukdamas su standartiniais bi pelekais (0.21,21) jis iškovojo bronzos medalį.

Į komandos taškų taupyklę savo rezultatus sudėjo ir kiti „Gintaro “SC ugdytiniai: Agnė Aleksiūnaitė, Laura Vareikaitė, Alika Ščerbina, Gabrielė Stepanovaitė, Darius Laureckis ir Artemij Sancevič.

Finalinės Pasaulio plaukimo su pelekais taurės varžybos vyks spalio pradžioje Lenkijoje, o dabar Klaipėdos undinė Jevgenija Pronkul ruošis dalyvavimui Pasaulio jaunių čempionate, kuris vyks birželio pabaigoje Kretoje.

Turime didelių problemų su lėšomis. Gal galėtų kas nors paremti sportininkę kelionei į šias aukšto lygio varžybas?