Klaipėdiečiai nugalėjo varžovus su latviais priešaky

Ledo ritulio čempionate Klaipėdos „Sadvita“ įveikė latviais pasistiprinusius varžovus iš Gargždų

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) čempionate Vakarų divizione Klaipėdos "Sadvita" iškovojo jau trečiąją pergalę iš eilės, šįsyk rezultatu 9:4 (1:0, 5:2, 3:2) nugalėję legionierių iš Latvijos vediną Gargždų "Ledžingą".

Gargždų komanda savo gretose turėjo itin pajėgius du legionierius iš Latvijos, tačiau sėkmei to nepakako. Tik pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje praleidę įvartį gargždiškiai palūžo antrojo ketvirčio pradžioje, kai per keturias pirmąsias kėlinio minutes praleido 4 įvarčius ir rezultatas tapo 5:0.

"Ledžingos" viltys atgijo antrojo kėlinuko pabaigoje, kai iš aikštės už ginčą su teisėju iki rungtynių pabaigos buvo išvarytas 3 įvarčius pelnęs Jurijus Merkutovas, o du klaipėdiečiai sėdo ant prasižengusiųjų suolo.

Tačiau varžovų lyderio netektimi "Ledžinga" nepasinaudojo. Gargždų latviai perėjo į puolimą, surengė keletą rezultatyvių antpuolių, tačiau didesnės naudos iš to neišpešė.

"Sadvita" šventė trečiąją pergalę iš eilės ir įsitvirtino Vakarų diviziono turnyrinės lentelės viršuje.

Rungtynių statistika

Gargždų "Ledžinga" - Klaipėdos "Sadvita" 4:9 (0:1, 2:5, 2:3).
Įvarčiai - "Ledžinga": Andrejus Lavrenovsas 2, Vladas Vodolažskis, Valdas Dvarionas po 1.
"Sadvita": Jurijus Merkutovas 3, Andrejus Novikas, Michailas Cvetkovas po 2, Artūras Sapožnikovas, Vitas Strazdas - po 1.

Vakarų diviziono A-B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos "Sadvita"        3 3 0 0 0   25:10   9
2. Šiaulių "Ledo linija"    2 2 0 0 0   23:2    6
3. Panevėžio LRK "Olimpas"    1 1 0 0 0    7:1    3
4. Klaipėdos "Skatas-95"    3 2 0 0 1   14:16   6
5. Klaipėdos "Kirai"        2 0 1 0 1    6:10   2
6. Mažeikių "Ledera"        2 0 0 1 1    5:17   1
7. Klaipėdos "Toras"        0 0 0 0 0    0:0    0
8. Kretingos "Grifai"        1 0 0 0 1    2:6    0