Klaipėdiečiai neturėjo lygių

Kėdainiuose vyko Lietuvos karatė kiokušin moksleivių finalinės varžybos, į kurias susirinko daugiau nei 700 dalyvių iš 40 klubų.

Jaunieji sportininkai varžėsi ne tik asmeninėje, bet ir komandinėje įskaitoje.

Puikiai Kėdainiuose pasirodė uostamiesčio karatė kiokušin mokykla "Shodan", aštuntus metus iš eilės tapusi šių varžybų nugalėtoja.

Klaipėdiečiai aplenkė antroje vietoje likusią Vilniaus "Ippon" komandą bei trečią vietą užėmusius Marijampolės "Tornado" kovotojus.

Net 32 uostamiesčio jaunieji sportininkai tapo šių varžybų nugalėtojais bei prizininkais. Mūsų miesto moksleiviai iškovojo 3 aukso, 10 sidabro bei 19 bronzos medalių.

Prestižiškiausioje jaunių amžiaus grupėje nesulaikomas buvo Gytis Ruzgys, kovojęs per 75 kg svorio kategorijoje. Gytis įtikinamai įveikė visus keturis savo varžovus. Ypač graži buvo finalinė kova, kurią klaipėdietis baigė pirma laiko.

Vicečempione jaunių amžiaus grupėje tapo Ugnė Daukšaitė, kovojusi iki 65 kg svorio kategorijoje, o bronzos medalį iškovojo Olegas Zemlianskis (iki 65 kg).

Čempionais vaikų amžiaus grupėje tapo Danilas Grigorjevas bei Viktorija Gulianova. Vicečempionų vardus iškovojo Nojus Baranauskas, Erikas Dičius, Mindaugas Viščiūna, Gabrielė Zakaraitė, Titas Jankūnas, Sergejus Zemlianskis, Viktorija Zibarova, Ainaras Butkus bei Edgaras Malcius.

Bronzos medalius iškovojo Marija Sekunda, Inas Šiurkus, Almantas Albrikas, Lukas Kalvaitis, Gintarė Šėdytė, Eimantas Kimėnas, Dojus Jankauskas, Armandas Ros, Nedas Gvezdauskas, Eimantas Šarkauskas, Taironas Tilvikas, Žygimantas Šniaukas, Kornelija Klastaitytė, Gvidas Kantautas, Dominykas Sabeckis, Deividas Kaziulis, Neila Mažonytė ir Viktorija Kopninaitė.

Jau šį savaitgalį net dešimt "shodaniečių" vyks į Lenkiją, kur jiems teks varžytis Europos jaunučių ir jaunimo čempionate.