Klaipėdiečiai imtynininkai- žaidynių nugalėtojai

Alytuje vykusiose Lietuvos jaunučių graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių sporto žaidynių nugalėtoja tapo Klaipėdos komanda.

Klaipėdos miestas surinko 208,5 taškus. Antri liko vilniečiai (173 tšk.).

Tarp šalies ugdymo centrų pirmoje vietoje įsitaisė Klaipėdos "Viesulo" sporto centro komanda (direktorius Edmundas Klimas).

Graikų-romėnų imtynininkai iškovojo 10 medalių. Iš jų - 4 aukso, 2 sidabro ir 4 bronzos. Komandinėje įskaitoje klaipėdiečiai užtikrintai užėmė pirmąją vietą.

Nugalėtojais tapo Timas Marcinkus (iki 34 kg), Vladislavas Šulžickis (iki 57 kg), Donatas Rimdeikis (iki 62 kg) ir Karolis Petravičius (iki 75 kg). Sidabro medalius iškovojo Lukas Dvarionas (iki 52 kg) ir Ernestas Miniailovas (per 85 kg), bronzos medalius - Nedas Valiulis (iki 48 kg), Giedrius Knystautas (iki 57 kg), Osvaldas Macijauskas (iki 85 kg) ir Vladas Lileika (per 85 kg).

Tarp laisvųjų imtynių atstovų nugalėtojais tapo Herkus Petrauskas (iki 62 kg), Maksimas Rusinas (iki 68 kg) ir Ernestas Miniailovas (per 85 kg).

Vicečempionų laurais džiaugėsi Benas Petajevas (iki 57 kg) ir Dovydas Gečas (iki 62 kg).

Bronzos medalius iškovojo Juozas Skulskis (iki 48 kg) ir Vytautas Pučinskas (iki 68 kg).

Moterų imtynių varžybose Meda Ančiarytė (iki 58 kg) tapo žaidynių nugalėtoja.

Trenerių konkurse nugalėjo Rūtenis Uginčius.