Klaipėdiečiai gerino šalies rekordus

Lietuvos plaukimo su pelekais žiemos čempionate įspūdingai pasirodė Klaipėdos plaukimo su pelekais atstovai, treniruojami žinomų mūsų miesto šios sporto šakos specialistų - Felicitos Vaitkutės ir Aleksandro Cvetkovo. Klaipėdiečiai šiose varžybose užfiksavo net tris naujus Lietuvos rekordus.

Asmeninėse rungtyse rekordų autoriais tapo Klaipėdos universiteto (KU) studentai - Karolis Daugėla ir Laura Vareikaitė.

Pastaroji iš viso iškovojo 5 aukso medalius, o geriausiai jai sekėsi 400 m su BF pelekais varžybose. L. Vareikaitė Lietuvos moterų rekordą (priklausė taip pat jai) pagerino net 10 sekundžių. Naujasis rekordas - 4 min. 06,76 sek.

Be to, ji kartu su komandos draugėmis Brigita Bėrontaite, Neda Vasiliauskaite ir Austėja Straukaite, pasiekė (4 po 50 m) naują estafetės Lietuvos rekordą - 1 min. 36,86 sek.

Įspūdingais rezultatais maloniai plaukimo specialistus džiugino ir K. Daugėla. Jis iš viso iškovojo 5 medalius - 4 aukso ir 1 sidabro, o 400 m su BI pelekais varžybose užfiksavo Lietuvos rekordą - 3 min. 42,25 sek.