Klaipėdiečiai - šalies lyderiai

Imtynės

Anykščiuose vykusiose Lietuvos Respublikos graikų-romėnų imtynių jaunučių pirmenybėse klaipėdiečiai iškovojo visų spalvų medalius.

Geriausiai pasirodė svorio iki 35 kg grupėje kovojęs Paulius Galkinas. Jis nesunkiai įveikė tris kitų miestų konkurentus, o finale parklupdė savo treniruočių draugą Vitalijų Zaicevą.

Aukso medaliu pasipuošė dar vienas klaipėdietis Rūtenis Ūginčius (svorio iki 42kg grupė). Šis sportininkas prieš dvi savaites iškovojo čempiono vardą ir jaunių pirmenybėse, bei tvirtai užsitikrino vietą Lietuvos jaunių rinktinėje. Europos jaunių čempionatas vyks birželio mėnesį Daugpilyje (Latvija).

Bronzos medaliai sužibo ant Nikitos Titovo (iki 66 kg) ir Mariaus Knystauto (iki 73 kg) krūtinių.

Iš viso varžybose varžėsi per 100 įvairių Lietuvos miestų imtynininkų.