Ketvirtasis ratas prasidėjo be "Atlanto"

Trečiadienį rungtynėmis Utenoje ir Vilniuje prasidėjo Lietuvos futbolo A lygos čempionato ketvirtasis ratas.

Šio etapo varžybos prasidėjo be Klaipėdos "Atlanto" futbolininkų, kurių rungtynės su Marijampolės "Sūduva" yra nukeltos vėlesniam laikui. Žinia, "Sūduvos" ekipa vakar vėlai vakare Bulgarijoje žaidė UEFA Europos lygos atkrintamojo etapo pirmąsias rungtynes su Razgrado "Ludogorec" klubu.

Na, o ketvirtąjį ratą triuškinamomis pergalėmis pradėjo čempionate pirmaujantys Vilniaus "Žalgirio" ir "Trakų" futbolininkai.

Trakų ekipa Utenoje net 4:0 (1:0) nugalėjo vietos "Utenį". Uteniškiai prieš šiemet Europoje sėkmingai rungtyniavusius "Trakus" pabandė žaisti atakuojantį futbolą ir buvo nubausti įvarčių gausa.

Utenos futbolininkų triuškinimą pirmajame kėlinyje pradėjo buvęs "Atlanto" žaidėjas Maksimas Maksimovas - 1:0. Iškart po pertraukos "Trakų" legionierius Oscaras Dorley, o po to dviem taikliais smūgiais pasismagino devyniolikametis Svajūnas Čyžas.

Dar smagesnę pergalę iškovojo čempionato turnyrinėje lentelėje pirmąją vietą užimantis sostinės "Žalgiris". Žalgiriečiai savo aikštėje 5:0 (3:0) sutrypė "Jonavos" futbolininkus.

Iš pradžių pasižymėjo A lygos snaiperių sąraše pirmaujantis Darvydas Šernas, įmušęs savo keturioliktąjį įvartį. Po to po du įvarčius pelnė "Žalgirio" legionieriai Matja Lujičius ir Liviu Antalis.

Minėtų rungtynių rezultatai buvo palankūs "Atlanto" futbolininkams. Jie ir toliau išlieka nepajudinami ketvirtoje vietoje.

Vakar paskutinėse dvidešimt antrojo turo rungtynėse Kauno derbyje susikovė "Stumbro" ir "Kauno Žalgirio" futbolininkai.

Kito turo susitikimai prasidės rugpjūčio 22 dieną. "Atlanto" futbolininkai tądien Vilniuje susitiks su "Trakų" ekipa.

Be vakarykščių rungtynių A lygos turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai ir taškai):

1. Vilniaus "Žalgiris" 22 15 5 2 44-14 50

2. Trakų "Trakai" 21 11 8 2 33-13 41

3. Marijampolės "Sūduva" 19 8 8 3 32-22

4. Klaipėdos "Atlantas" 21 6 8 7 26-23 26

5. Utenos "Utenis" 22 6 7 9 17-33 25

6. Jonavos "Jonava" 22 5 5 12 22-36 20

7. Kauno "Stumbras" 21 3 8 10 16-30 17

8. "Kauno Žalgiris" 20 3 5 12 14-32 14