Kauno „Žalgiris“ pralaimėjo Miunchene

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos 12-ojo turo rungtynėse penktadienį Kauno „Žalgiris“ svečiuose 84:88 (12:18, 26:28, 23:17, 23:25) pralaimėjo Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) ekipai.

Žalgiriečiai sėkmingai pradėjo susitikimą (4:0), tačiau netrukus aikštės šeimininkai pasivijo juos ir persvėrė rezultatą savo naudai 7:6, o 8-ąją min. nutolo 11:6. Po 10 žaidimo minučių kauniečiai atsiliko 12:18. 16-ąją min. „Bayern“ pranašumas išaugo iki 12 taškų (35:23), o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė aštuoni taškai (46:38). Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ panaikino varžovų pranašumą ir 23-iąją min. išsiveržė į priekį 47:46. Likusį ketvirčio laiką kova vyko taškas į tašką ir prieš lemiamas 10 minučių dviem taškais priekyje buvo Miuncheno ekipa (63:61). Įpusėjus paskutiniam kėliniui, „Bayern“ atitrūko 73:65. Likus žaisti 11 sek., kauniečiai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (83:85), bet aikštės šeimininkams pavyko išsaugoti pergalę savo rankose.

„Žalgiriui“ 21 tašką pelnė Brandonas Daviesas, 19 - Leo Westermannas, 12 - Aaronas White'as, 10 - Artūras Milaknis, 9 - Marius Grigonis, 6 - Derrickas Waltonas, 5 - Edgaras Ulanovas, 2 - Paulius Jankūnas.

Miuncheno ekipoje 27 taškus surinko Derrickas Williamsas, po 11 taškų pridėjo Vladimiras Lučičius, Nihadas Dedovičius ir Stefanas Jovičius.

„Žalgiris“ (5 pergalės/7 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima dešimtąją, o „Bayern“ (6/6) ekipa - aštuntąją.

Kitas rungtynes Kauno klubas žais gruodžio 19 dieną vėl išvykoje su Stambulo „Darussafaka Tekfen“ (Turkija) komanda.