Kauno "Žalgiris" namuose pralaimėjo Maskvos CSKA krepšininkams

Vyrų krepšinio Eurolygos antrojo etapo - "Top-16" varžybų - ketvirtojo turo rungtynėse E grupėje ketvirtadienį Lietuvos čempionas Kauno "Žalgiris" namuose 73:87 (15:16, 16:22, 20:27, 22:22) pralaimėjo Maskvos CSKA (Rusija) krepšininkams.

Po 10 žaidimo minučių svečiai turėjo minimalų pranašumą 16:15. Likus šiek tiek mažiau nei 3 min. iki ilgosios pertraukos, rezultatas buvo lygus 31:31, bet CSKA krepšininkai ketvirtį užbaigė spurtu 7:0 ir atitrūko 38:31.

Trečiajame kėlinyje Maskvos klubas dar labiau padidino savo pranašumą - 25-ąją min. komandas skyrė 10 taškų (48:38), o 26-ąją min. skirtumas pasiekė 14 taškų ribą (53:39). Prieš lemiamą ketvirtį svečiai pirmavo 65:51. Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečių deficitas išaugo iki 18 taškų (51:69, 56:74), tačiau aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 8:0 ir 37-ąją min. sumažino atsilikimą iki dešimties taškų 64:74. Prasidėjus priešpaskutinei rungtynių minutei, komandas vis dar skyrė dešimt taškų 68:78, bet svečiai spurtavo 9:2 (87:70) ir palaidojo kauniečių viltis pakovoti dėl pergalės.

Trečiąją nesėkmę patyrusiam "Žalgiriui" Markas Popovičius (Marko Popovič) pelnė 16 taškų, Tremelas Dardenas (Tremmell Darden) - 12, Oliveris Lafajetas (Oliver Lafayette) - 11, Ibrahimas Džaberas (Ibrahim Jaaber) - 10.

Ketvirtąją pergalę iškovojusioje Maskvos ekipoje Milošas Teodosičius surinko 24 taškus, Vladimiras Micovas - 20, Viktoras Chriapa - 15.

Kitas Eurolygos varžybų rungtynes "Žalgiris" žais sausio 25 dieną svečiuose su Stambulo "Anadolu Efes" (Turkija) ekipa.