2012 m. gegužės 25 d. 18:48 val., penktadienis

ve.lt  >  Žinios  >  Sportas

Sportas

"Kauno Žalgiris" griebsis už šiaudo

2012-02-22, 14:28

"Respublika"

"Kauno Žalgiris" griebsis už šiaudo nuotrauka, foto

© Viktoro PURIO nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai išvyko į Tel Avivą ir ten rytoj žais Eurolygos „Top 16“ etapo penktojo turo rungtynes su vietos klubu „Maccabi“. Kol kas žalgiriečių pergalių sąskaita yra tuščia, o viltys patekti į ketvirtfinalį minimalios.

Praktiškai neįmanoma - taip galima apibūdinti „Žalgirio“ misiją. Po keturių turų kauniečiai yra H grupės dugne. Jiems būtina laimėti abu likusius mačus. Be to, ir rytoj Tel Avive, ir kitą savaitę namie rungtynėse su Kantu „Bennet“ reikia nugalėti kuo didesniu skirtumu.

Kol kas žalgiriečių taškų santykis mačuose su šiomis komandomis yra -9. Visi skaičiavimai turės prasmę tik tuo atveju, jei „Maccabi“ ir „Bennet“ pralaimės ne tik kauniečiams, bet ir grupės lyderei ekipai „Barcelona“.

Šansai maždaug prilygsta skęstančiojo galimybei išsigelbėti pagriebus šiaudą, bet žalgiriečiai nelinkę pasiduoti. „Nemanau, kad ankstesniuose mačuose mes buvome nekonkurencingi. Trejose iš ketverių rungtynių viskas buvo mūsų rankose, bet paleisdavome vadžias. Apmaudu, tačiau turime šansą pakovoti šiose rungtynėse“, - sakė treneris Aleksandras Trifunovičius. Jis pasidžiaugė, kad komanda pademonstravo gerą nusiteikimą sekmadienį, kai iškovojo Lietuvos taurę.

„Maccabi“ sirgaliai pasižymi triukšmingumu, tačiau A.Trifunovičiaus tai negąsdina: „Mums tai yra malonumas. Ir man, ir visiems krepšininkams žaidimas pilnoje arenoje suteikia įkvėpimą.“

„Žalgiris“ pralaimėjo Tel Avivo klubui jau ketverias rungtynes iš eilės. Pirmajame „Top 16“ etapo ture kauniečiai namie nusileido varžovams 76:84. Rezultatyviausias žalgiriečių gretose tuomet buvo 15 tšk. pelnęs Milovanas Rakovičius, 14 tšk. pridėjo Markas Popovičius.

„Jau po pirmosios rungtynių dalies atsilikome 15 tšk., o paskui turėjome vytis „Maccabi“. Žaidžiant su tokia patyrusia komanda sunku atsitiesti. Tačiau mes parodėme charakterį, nepasidavėme. Dabar reikės būti susikaupusiems nuo pirmų minučių iki pabaigos“, - pažymėjo M.Popovičius. Traumą išsigydęs gynėjas teigė, jog dar nėra pasirengęs 100 proc., bet padės komandai.

Kauno komandoje nuostolių nėra, galės žaisti visi krepšininkai. „Maccabi“ gretose dėl nugaros traumos nebus vidurio puolėjo Šono Džeimso. Mačas prasidės 21.45 val. „Maccabi“ jau rytoj užsitikrins kelialapį į ketvirtfinalį, jei įveiks „Žalgirį“, o „Bennet“ savo aikštėje nusileis „Barcelonai“.

Žymos: eurolyga

reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Sportas

Klaipėdiečiai laimėjo tarp stipriausiųjų (video) nuotrauka, foto

Klaipėdiečiai laimėjo tarp stipriausiųjų (video)

Birštone vykusiame vienų pajėgiausių Lietuvos karatė kiokušin komandų turnyre "Top-8 taurė"...

Lietuva į Londono olimpines žaidynes jau gali deleguoti 46 sportininkus. Apie tai...

Lietuva jau turi 46 olimpinius kelialapius nuotrauka, foto

Buvęs „Barcelona“ klubo strategas Pepas Guardiola užsiminė, kad gali grįžti prie darbo...

Pepas Guardiola: jei mane suvilios, grįšiu jau ateinantį sezoną nuotrauka, foto

Lietuvos tenisininkui Laurynui Grigeliui nepavyko patekti į atvirojo Prancūzijos čempionato ("French Open")...

Tenisininkas Laurynas Grigelis nepateko į pagrindines "French Open" varžybas nuotrauka, foto

Ispanijos vyrų krepšinio čempionato pirmosiose pusfinalio rungtynėse ketvirtadienį Madrido "Real" komanda, kuriai...

Martyno Pociaus "Real" pusfinalio seriją pradėjo pralaimėjimu nuotrauka, foto

Plačiame Palangos kelyje - smūgis į užpakalį nuotrauka, foto

Kriminalai, Penktadienio vakarą Palangos kelyje, visai netoli Jakų žiedo, susidūrė du automobiliai.

Klaipėdos penktadienis, gegužės 25-oji nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Per statistinę parą uostamiestyje gimdė 6 moterys - pasaulį išvydo 2 berniukai...

Šeštadienį, gegužės 26-ąją, Klaipėdoje tuokiasi nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Šeštadienį tuokiasi: 11 val. - Audrius Žvinklys ir Sandra Kubiliūtė, 11.10 val....

Neringos garbės piliečio vardas - Aloyzui Pusliui nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Ilgamečiam Neringos miesto vadovui Aloyzui Pusliui suteiktas Neringos garbės piliečio vardas. Šiandien...

Kriminalai, Paskelbta 2 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta 1 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta 23 min.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...