Karatistams - Klaipėdos mero padėka

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas pagerbė birželio mėnesį Azerbaidžano sostinėje Baku Europos jaunių (16-18 m.) čempionate prizines vietas iškovojusius Klaipėdos karatė kiokušin mokyklos "Shodan" auklėtinius.

Priminsime, kad klaipėdiečiai iškovojo 3 aukso ir 2 bronzos medalius. Tai geriausias rezultatas per visą karatė mokyklos gyvavimo istoriją.

Azerbaidžane ant pirmojo prizininkų pakylos laiptelio kopė Rima Barusaitė. Ši "Ąžuolyno" gimnazijos moksleivė neturėjo lygių kata (technikos demonstravimas) ir kumite (kovos su varžovais, iki 55 kg) varžybose. Ji buvo pripažinta techniškiausia Europos čempionato kovotoja.

Kumite varžybų svorio iki 60 kg nugalėtoja tapo Skaistė Venckutė ("Varpo" gimnazija).

Bronzos medalius iškovojo Vilius Lipnickas ("Vėtrungės" gimnazija, iki 55 kg) bei Olegas Zemlianskis ("Aukuro" gimnazija, iki 60 kg).

Klaipėdos meras V. Grubliauskas padėkojo "Shodan" karatistams už nuoseklų darbą ir Klaipėdos vardo garsinimą.

Pagerbimo ceremonijoje dalyvavę "Shodan" mokyklos instruktoriai Lukas ir Viktorija Kubiliai pažadėjo neužmigti ant laurų ir stengtis iškovoti medalių šiemet lapkričio mėnesį vyksiančiuose Europos jaunučių (iki 16 metų) ir jaunimo (iki 22 metų) čempionatuose.