Kanojininkams Raimundui Labuckui ir Tomui Gadeikiui - Europos čempionato auksas

Serbijoje vykstančio Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato dviviečių kanojų finale 200 m distancijoje sekmadienį lietuviai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis finišavo pirmi ir iškovojo aukso medalius.

Lietuvos irkluotojai distanciją įveikė per 37,416 sek.

R. Labuckas ir T. Gadeikis Europos čempionais tapo penktus metus iš eilės. 2006 metų Europos pirmenybėse 200 m distancijoje jie buvo antri.

Sidabro medalius iškovojo baltarusiai Aleksandras Vovčeckis ir Dmitrijus Rabčanka (+0,450 sek.), o bronzą pelnė vengrai Atila Božikas (Attila Bozsik) ir Gaboras Horvatas (Gabor Horvath, +0,498 sek.).

Vienviečių kanojų B finale (10-18 vietos) 200 m distancijoje lietuvis R. Labuckas finišavo pirmas (41,202 sek.) ir galutinėje įskaitoje užėmė dešimtąją vietą.

Vienviečių baidarių B finale Egidijus Balčiūnas (36,060 sek.) buvo antras ir galutinėje įskaitoje užėmė 11-ąją poziciją.

Lietuvis nuo B finalą laimėjusio ruso Viktoro Zavolskio atsiliko 0,108 sek.