Jonas Valančiūnas sužaidė vienas geriausių rungtynių

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate trečiadienį "Toronto Raptors" klubas su Jonu Valančiūnu namuose 112:120 (25:28, 18:29, 31:27, 38:36) nusileido "Cleveland Cavaliers" ekipai.

Jonas Valančiūnas sužaidė vienas rezultatyviausių rungtynių Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate per savo karjerą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs J. Valančiūnas per 31 min. pelnė 26 taškus (dvitaškiai 12/17, baudos 2/2), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

J. Valančiūnas trečio kėlinio pabaigoje prasižengė prieš LeBroną Jamesą ir teisėjai po vaizdo kartojimo peržiūros mūsiškiui skyrė nesportinę pražangą. „Neketinau jo sužeisti, tiesiog stengiausi neleisti jam įdėti į krepšį“, - savo pražangą komentavo J. Valančiūnas. Taip pat 26 taškus pralaimėjusiems pelnė Luisas Viljamsas (Louis Williams), 25 - Demaras Derouzenas (Demar DeRozan), 12 - Terensas Rosas (Terrence Ross), 11 - Džeimsas Džonsonas (James Johnson).

"Cavaliers" gretose 29 tašku surinko Lebronas Džeimsas (LeBron James, 14 rez. perd.), 26 - Kairis Irvingas (Kyrie Iriving), 22 - Kevinas Lavas (Kevin Love, 10 atk. kam.), 15 - Džei Er Smitas (J. R. Smith), 14 - Džeimsas Džonsas (James Jones).

"Raptors" (38 pergalės/23 pralaimėjimai) Rytų konferencijoje užima trečiąją vietą, o "Cavaliers" (39/24) ekipa yra ketvirta.

"Houston Rockets" klubas, kuriam atstovauja Donatas Motiejūnas, savo aikštelėje 100:102 (31:24, 28:30, 20:25, 21:23) pralaimėjo "Memphis Grizzlies" krepšininkams.

Starto penkete susitikimą pradėjęs D. Motiejūnas per 21 min. surinko 10 taškų (dvitaškiai 2/9, tritaškiai 2/3), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 2 ir prasižengė 3 kartus.

Šeimininkams 21 tašką pelnė Terensas Džonsas (Terrence Jones), 18 - Džeimsas Hardenas (James Harden), 16 - Džošas Smitas (Josh Smith), 12 - Patrikas Beverlis (Patrick Beverley).

"Grizzlies" ekipai 21 tašką pelnė Markas Gasolis (Marc Gasol), 17 - Maikas Konlis (Mike Conley), 15 - Zakas Rendolfas (Zach Randolph), po 12 - Tonis Alenas (Tony Allen) bei Džefas Grynas (Jeff Green).

"Rockets" (41/20) klubas Vakarų konferencijoje užima ketvirtąją vietą, o "Grizzlies" (43/17) komanda rikiuojasi antrojoje pozicijoje.

Trečiadienio rungtynių rezultatai.

"Indiana Pacers" - "New York Knicks" 105:82 (30:19, 35:22, 23:23, 17:18)

"Orlando Magic" - "Phoenix Suns" 100:105 (25:22, 27:21, 17:34, 31:28)

"Boston Celtics" - "Utah Jazz" 85:84 (18:19, 16:14, 27:22, 24:29)

"Brooklyn Nets" - "Charlotte Hornets" 91:115 (15:35, 29:21, 22:32, 25:27)

"Toronto Raptors" - "Cleveland Cavaliers" 112:120 (25:28, 18:29, 31:27, 38:36)

"Houston Rockets" - "Memphis Grizzlies" 100:102 (31:24, 28:30, 20:25, 21:23)

"Miami Heat" - "Los Angeles Lakers" 100:94 (28:25, 18:26, 30:22, 24:21)

"Minnesota Timberwolves" - "Denver Nuggets" 85:100 (27:26, 16:34, 22:17, 20:23)

"New Orleans Pelicans" - "Detroit Pistons" 88:85 (17:24, 25:22, 23:17, 23:22)

"Oklahoma City Thunder" - "Philadelphia 76ers" 123:118, po pratęsimo (37:34, 19:25, 28:31, 26:20; 13:8)

"San Antonio Spurs" - "Sacramento Kings" 112:85 (26:27, 28:11, 31:23, 27:24)

"Golden State Warriors" - "Portland Trail Blazers" 93:98, po pratęsimo (24:28, 24:18, 20:20, 21:19; 6:11).