Jaunosios čiuožėjos skynė pergales

Kaune vykusiose dailiojo čiuožimo varžybose puikiai pasirodė Klaipėdos "Speigo" komanda, kuriai atstovavo visų amžiaus grupių vaikai.

Atvirose Kauno miesto jaunųjų talentų dailiojo čiuožimo varžybose dalyvavo visų stipriausių Lietuvos klubų auklėtiniai, iš viso 60 dalyvių.

Jie varžėsi susiskirstę į 4 amžiaus grupes, visur sugebėjo pasižymėti uostamiesčio vaikai.

I grupėje Karina Šiaudvitytė užėmė 3 vietą, Goda Skiotytė, Anastasija Reginevič ir užėmė atitinkamai 9, 11 ir 16 vietas.

Klaipėdietė Ksenija Matvijenko tapo II grupės nugalėtoja, Valerija Agromova buvo penkta, Anastasija Šeršniova - septinta, o Vitalija Lapko - vienuolikta.

Dar vieną nugalėtojos titulą iškovojo "Speigo" auklėtinė Martyna Kozlovaitė, kuri buvo nepralenkiama III mergaičių grupėje, vicečempione čia tapo Ksenija Tiuriubajeva, Gabrielė Bagočiūnaitė užėmė 4, Lukrecija Paulikaitė - 5, Veronika Kolcova - 10, Karina Kolantajevskaja - 14, o Emilija Paulikaitė - 18 vietas.

Vienintelis varžybose dalyvavęs klaipėdietis Laurynas Skiotys užėmė trečiąją vietą berniukų grupėje.

Trenerės Editos Vonžodienės auklėtiniai pademonstravo, jog jaunas Klaipėdos klubas Lietuvoje jau drąsiai gali konkuruoti su visais, senesnes tradicijas turinčiais klubais.