Jaunių rinktinė po labai atkaklios kovos nusileido JAV ekipai

Antradienį Pasaulio jaunimo (iki 19 metų) krepšinio čempionato antrojo etapo rungtynėse Lietuvos rinktinė po pratęsimo 105:107 (15:25, 24:24, 21:20, 34:25, 11:13) nusileido JAV ekipai.

Tai buvo antrasis lietuvių pralaimėjimas Latvijoje vykstančiose planetos pirmenybėse.

Antrajame kėlinyje amerikiečiai pirmavo net 19 taškų skirtumu, o ketvirtajame kėlinyje lietuviams triskart pavyko panaikinti 11 taškų varžovų pranašumą. Prątesimą geriau pradėję mūsiškiai jam įpusėjus pirmavo 6 taškais (101:95), tačiau pranašumo išsaugoti nepavyko.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje žaidė vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas, kuris pelnė 30 taškų ir atkovojo 15 kamuolių. Edgaras Ulanovas įmetė 29, Dovydas Redikas - 22 taškus. Tarp JAV krepšininkų nesustabdomas buvo Jeremy Lambas, kurio sąskaitoje - 35 taškai.

Trečiadienį lietuviai žais paskutiniąsias F pogrupio rungtynes su Egipto krepšininkais.