2018 m. gruodžio 10 d. 03:37 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Sportas

Sportas

Jaunieji futbolininkai viešėjo Liubeke.

2003-01-30, 12:00

Algirdas AURUŠKEVIČIUS

Klaipėdos futbolo mokyklos moksleiviai dažnai vyksta į įvairius tarptautinius turnyrus užsienyje. Šįkart dvi klaipėdiečių komandos viešėjo Vokietijos Liubeko mieste, su kuriuo jau daug metų draugauja Klaipėda.
Antrą kartą Liubeko klubo "TSV Siems" surengtose vaikų salės futbolo varžybose šiemet dalyvavo dvylika komandų, suskirstytų į dvi grupes.
1990 metais gimę trenerio V. Ivanovo auklėtiniai žaidė antroje grupėje. Mūsiškiams teko susitikti tik su Vokietijos komandomis.
Pirmose rungtynėse klaipėdiečiai sužaidė lygiosiomis (2:2) su "TSV Melente". Per antrąjį susitikimą mūsų miesto atstovus ištiko nesėkmė. Jie 0:3 pralaimėjo ne tik grupės, bet ir turnyro nugalėtoja tapusiai Kylio "Holstein" komandai. Per kitas grupės rungtynes žaidė sėkmingiau: 5:0 nugalėjo FC "Schonberg", 4:0 įveikė Liubeko "TSV Siems" antrąją komandą ir sužaidė lygiosiomis (0:0) su Rostoko "Hansa" bendraamžiais.
Klaipėdiečiai savo grupėje užėmė trečiąją vietą ir dėl penktos vietos kovojo su tokią pat vietą pirmoje grupėje užėmusia "TSV Flensburg" komanda. Šį susitikimą V. Ivanovo berniukai pralaimėjo rezultatu 1:4 ir turnyre užėmė galutinę šeštą vietą.
Rezultyviausi Klaipėdos komandoje buvo Rokas Urbelis (6 įvarčiai) ir Žilvinas Kymantas (3 įvarčiai). Abu jie mokosi "Aukuro" vidurinėje mokykloje. Treneris geru žodžiu paminėjo ir buvusio "Atlanto" vartininko Sauliaus Adomausko sūnaus Tomo, žaidusio gynyboje, pasirodymą. Beje, mūsų komandoje rungtyniavo ir "Žemynos" vidurinės mokyklos moksleivė Irma Danielkutė.
Gana nesėkmingai turnyre pasirodė turnyro šeimininkai - liubekiečiai. Jų komandos užėmė septintą ir aštuntas vietas. Na, o turnyro nugalėtojais, kaip minėjau, tapo jaunieji Kylio futbolininkai. Jie finale 2:1 įveikė "TSV Klausdorf" komandą.
Dar viena Klaipėdos futbolo mokyklos komanda (gim. 1988 m.), kurią treniruoja A. Adomynas, žaidė draugiškas rungtynes su Liubeko "TSV Siems" bendraamžių ekipa aikštėje su dirbtine danga. Pergalę rezultatu 7:0 iškovojo klaipėdiečiai.
A. Adomynas "Vakarų ekspresui" sakė, kad varžybos Liubeke buvo gerai organizuotos. Visų komandų žaidėjai gavo firminius turnyro marškinėlius, o klaipėdiečiai dar buvo priimti ir miesto merijoje. Klaipėdos jaunuosius futbolininkus ir jų trenerius priėmė Liubeko prezidentas Peteris Oertlingas, ne kartą lankęsis mūsų mieste. Jis, klaipėdiečių nuostabai, išvardino visų ankstesnių Klaipėdos merų pavardes ir apskritai gerai atsiliepė apie Lietuvą.
Prie Klaipėdos komandų išvykos daug prisidėjo ir buvęs Vilniaus "Žalgirio" futbolininkas Romas Mažeikis. Jis jau daug metų gyvena Vokietijoje ir dabar treniruoja Liubeko "MTV Siems" suaugusiųjų komandą, rungtyniaujančią Vokietijos VI futbolo lygoje.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Sportas

Gydytojas pateikia tris testus vaikams: jei neatlieka nė vieno iš jų – labai blogai nuotrauka, foto

Gydytojas pateikia tris testus vaikams: jei neatlieka nė vieno iš jų – labai blogai (1)

Sporto medicinos gydytojas Gediminas Tankevičius pastebi, kad vaikų ir paauglių fizinė sveikata...

Šeštadienį Klaipėdos futbolo mokyklos sporto salėje (Paryžiaus Komunos g. 16A) ir Klaipėdos...

Jaunieji futbolininkai kovos dėl "Ošano" taurės nuotrauka, foto

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos 11-ojo turo rungtynėse ketvirtadienį Kauno „Žalgiris“ namuose...

Kauno „Žalgiris“ namuose nukovė „Olympiakos“ nuotrauka, foto

Sutartį su Edgaru Jankausku nutraukusi Lietuvos futbolo federacija (LFF) ieško naujo rinktinės...

Vienas mesijas futbolo neišgelbės nuotrauka, foto

Šešis naujokus per mėnesį įgijusi Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa pademonstravo savo jėgą Vilniuje....

Puikiai startavęs„Lietkabelis“ sudavė antausį „Rytui“ nuotrauka, foto

Viačeslavas Titovas ir toliau juodina Vanagą nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos tarybos nario mandato atsisakęs Viačeslavas Titovas ir toliau šmeižia Lietuvą. Gruodžio...

Skandalas dviračių sporte: treneris kaltinimas žiauriu elgesiu nuotrauka, foto

Sportas, Traumų nepaisymas, nepagrįstos ir šokiruojančios bausmės jauniems sportininkams bei sunkiai...

6 tūkst. žmonių mitinge reikalavo didesnių algų mokytojams nuotrauka, foto

Švietimas, Maždaug 6 tūkst. žmonių sekmadienį susirinko į protesto akciją Vilniuje reikalauti sparčiau...

Tilžės akto plakatai rasti ir po diktatorių portretais nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, Minint Tilžės akto 100-ąsias metines Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje atidaryta fotografijų ...

Klaipėda, Paskelbta prieš 9 val.

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 11 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...