2019 m. kovo 21 d. 01:11 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Sportas

Sportas

Jaunieji futbolininkai viešėjo Liubeke.

2003-01-30, 12:00

Algirdas AURUŠKEVIČIUS

Klaipėdos futbolo mokyklos moksleiviai dažnai vyksta į įvairius tarptautinius turnyrus užsienyje. Šįkart dvi klaipėdiečių komandos viešėjo Vokietijos Liubeko mieste, su kuriuo jau daug metų draugauja Klaipėda.
Antrą kartą Liubeko klubo "TSV Siems" surengtose vaikų salės futbolo varžybose šiemet dalyvavo dvylika komandų, suskirstytų į dvi grupes.
1990 metais gimę trenerio V. Ivanovo auklėtiniai žaidė antroje grupėje. Mūsiškiams teko susitikti tik su Vokietijos komandomis.
Pirmose rungtynėse klaipėdiečiai sužaidė lygiosiomis (2:2) su "TSV Melente". Per antrąjį susitikimą mūsų miesto atstovus ištiko nesėkmė. Jie 0:3 pralaimėjo ne tik grupės, bet ir turnyro nugalėtoja tapusiai Kylio "Holstein" komandai. Per kitas grupės rungtynes žaidė sėkmingiau: 5:0 nugalėjo FC "Schonberg", 4:0 įveikė Liubeko "TSV Siems" antrąją komandą ir sužaidė lygiosiomis (0:0) su Rostoko "Hansa" bendraamžiais.
Klaipėdiečiai savo grupėje užėmė trečiąją vietą ir dėl penktos vietos kovojo su tokią pat vietą pirmoje grupėje užėmusia "TSV Flensburg" komanda. Šį susitikimą V. Ivanovo berniukai pralaimėjo rezultatu 1:4 ir turnyre užėmė galutinę šeštą vietą.
Rezultyviausi Klaipėdos komandoje buvo Rokas Urbelis (6 įvarčiai) ir Žilvinas Kymantas (3 įvarčiai). Abu jie mokosi "Aukuro" vidurinėje mokykloje. Treneris geru žodžiu paminėjo ir buvusio "Atlanto" vartininko Sauliaus Adomausko sūnaus Tomo, žaidusio gynyboje, pasirodymą. Beje, mūsų komandoje rungtyniavo ir "Žemynos" vidurinės mokyklos moksleivė Irma Danielkutė.
Gana nesėkmingai turnyre pasirodė turnyro šeimininkai - liubekiečiai. Jų komandos užėmė septintą ir aštuntas vietas. Na, o turnyro nugalėtojais, kaip minėjau, tapo jaunieji Kylio futbolininkai. Jie finale 2:1 įveikė "TSV Klausdorf" komandą.
Dar viena Klaipėdos futbolo mokyklos komanda (gim. 1988 m.), kurią treniruoja A. Adomynas, žaidė draugiškas rungtynes su Liubeko "TSV Siems" bendraamžių ekipa aikštėje su dirbtine danga. Pergalę rezultatu 7:0 iškovojo klaipėdiečiai.
A. Adomynas "Vakarų ekspresui" sakė, kad varžybos Liubeke buvo gerai organizuotos. Visų komandų žaidėjai gavo firminius turnyro marškinėlius, o klaipėdiečiai dar buvo priimti ir miesto merijoje. Klaipėdos jaunuosius futbolininkus ir jų trenerius priėmė Liubeko prezidentas Peteris Oertlingas, ne kartą lankęsis mūsų mieste. Jis, klaipėdiečių nuostabai, išvardino visų ankstesnių Klaipėdos merų pavardes ir apskritai gerai atsiliepė apie Lietuvą.
Prie Klaipėdos komandų išvykos daug prisidėjo ir buvęs Vilniaus "Žalgirio" futbolininkas Romas Mažeikis. Jis jau daug metų gyvena Vokietijoje ir dabar treniruoja Liubeko "MTV Siems" suaugusiųjų komandą, rungtyniaujančią Vokietijos VI futbolo lygoje.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Sportas

Dragūniečiai trumpam rankinį iškeitė į vandensvydį nuotrauka, foto

Dragūniečiai trumpam rankinį iškeitė į vandensvydį Laikraščio straipsnis

Daugkartiniai Lietuvos čempionai Klaipėdos "Dragūno" rankininkai, praėjusį savaitgalį prasibrovę į Baltijos rankinio...

Šių metų birželio 1 dieną (šeštadienį) Klaipėdoje vyksiančią Olimpinę dieną norima paversti...

Olimpinė ugnis Klaipėdoje keliaus vandens keliu nuotrauka, foto

Klaipėdos sunkiosios atletikos centre verda gyvenimas - čia nuolat stovyklauja įvairių Lietuvos...

Jaunajai kartai - sunkiaatlečių treniruotės nuotrauka, foto

Klaipėdos "Gintaro" sporto centro auklėtiniai skynė pergales Rygoje (Latvija), Alytuje ir Klaipėdoje...

"Gintaro" plaukikams - per 30 medalių nuotrauka, foto

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse pirmadienį „Indiana...

„Pacers“ su Domantu Saboniu patyrė nesėkmę Portlande nuotrauka, foto

Jaunųjų gimnasčių pergalės nuotrauka, foto

Sportas, Estijos sostinėje Taline vyko tarptautinis tradicinis meninės gimnastikos turnyras "Elegance Cup 2019"....

Plaukikams - nauji medaliai nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos "Gintaro" sporto centro baseine vyko Lietuvos vaikų plaukimo pavasario pirmenybės. Baseino...

Laimingiausia šalis - Suomija, Lietuva - 42-oji nuotrauka, foto

Lietuva, Suomija antrus metus iš eilės pripažinta laimingiausia šalimi pasaulyje, o tyrėjai...

Lektorius iš Butano mokė, kaip būti laimingiems nuotrauka, foto

Švietimas, Kovo 19 dieną Klaipėdoje lankėsi lektorius, pirmasis Butano karalystės Švietimo Ministras Thakur...

Sportas, Paskelbta prieš 1 val.

Sportas, Paskelbta prieš 4 val.

Lietuva, Paskelbta prieš 4 val.

Švietimas, Paskelbta prieš 5 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...