Jadvygai Putinienei sužibo planetos auksas

Yra geras posakis: "Trečias kartas nemeluoja." Būtent šių žodžių įkvėpta 73 metų klaipėdietė Jadvyga Putinienė Malagoje (Ispanija) vykstančiame XXIII pasaulio veteranų lengvosios atletikos čempionate iškovojo aukso medalį.

Prieš tai šiame planetos čempionate iškovojusi ieties (23,39 m) ir svorio (11,15 m) metimų rungčių sidabro medalius, pagaliau J. Putinienė išvydo ir aukso spindesį - triumfavo metimų penkiakovės rungtyje.

Klaipėdos sporto klubo "Ąžuolas" narė minėtoje rungtyje surinko 4129 taškus: kūjį numetė 21,90 m, rutulį - 9,05 m, diską - 20,93 m, ietį - 22,03 m, svorį - 11,24 m.

J. Putinienei skambūs titulai veteranų varžybose nėra jokia naujiena. Ji nuo 1990 metų dalyvauja lengvosios atletikos veteranų varžybose ir ne kartą skynė planetos ir Europos čempionės titulus, tapo pasaulio veteranų sporto žaidynių nugalėtoja.

J. Putinienė yra išrinkta į geriausių XX amžiaus Lietuvos lengvaatlečių dešimtuką. Ji - daugkartinė Lietuvos čempionė bei rekordininkė, taip pat gali pasigirti dalyvavusi olimpinėse žaidynėse. Tai yra kiekvieno sportininko svajonė ir karjeros aukštumos viršūnė.

Malagoje vykstančiame pasaulio veteranų lengvosios atletikos čempionate Klaipėdos sporto klubo "Nikė" atstovė Oksana Choda (M35) pusfinalyje 400 m nubėgo per 1 min. 1,68 sek. ir užėmė vienuoliktą vietą.