Įvyko Rotary klubų teniso turnyras

Vakar, sausio 14-ąją, įvyko jau antrasis Vakarų Lietuvos Rotary klubų teniso dvejetų turnyras Klaipėdos senamiesčio Rotary klubo taurei laimėti. Šiemet turnyre varžėsi 16 žaidėjų iš 7 Rotary klubų: Rotary klubo "Klaipėda", Rotary klubo “Maris”, Rotary klubo “Concordia 1826”, Šilutės Rotary klubo, Plungės Rotary klubo, Mažeikių Rotary klubo bei Klaipėdos senamiesčio Rotary klubo.Nugalėtojams išaiškinti prireikė trijų etapų ir daugiau nei keturių valandų žaidimo.

Šiais metais geriausiai sekėsi “Concordia 1826” komandoms – jos užėmė pirmąsias dvi vietas. Turnyro nugalėtojais tapo Arvydo ir Simono Kalnelių komanda, o antrąją vietą užėmė Giedriaus Kirklio ir Egidijaus Kaselio duetas. Trečiąją vietą užėmė jungtinė Plungės bei Mažeikių Rotary klubų komanda - Darius Bieliauskas bei Arūnas Strikys.

Turnyro organizatoriai – Klaipėdos senamiesčio Rotary klubo komanda (Andrejus Geraščenko su Vaidu Velykiu) šįkart tenkinosi paguodos taure.

Po įtemptų kovų, išdalinus apdovanojimus, žaidėjai ir sirgaliai buvo kviečiami pasidalinti “karštais” įspūdžiais, pasidžiaugti įvykusia gražia sportine švente, jungiančia Rotary bendruomenės narius. Sulaukę šiltų dalyvių bei sirgalių atsiliepimų, jo organizatoriai įpareigojo turnyrą rengti ir kitąmet.