Ispanas Rafaelis Nadalis ir rusė Marija Šarapova pateko į "Australian Open" turnyro ketvirtfinalį

Melburne vykstančio atvirojo Australijos teniso čempionato ("Australian Open"), kurio prizų fondą sudaro 40 mln. Australijos dolerių, vyrų vienetų varžybų aštuntfinalyje sekmadienį trečioji pasaulio raketė ispanas Rafaelis Nadalis 7:5, 6:1, 6:4 nugalėjo 28-erių metų Pietų Afrikos Respublikos (PAR) atstovą Keviną Andersoną (15-oji pasaulio raketė).

Susitikimas truko 2 val. 6 min.

Ketvirtfinalyje 2009 metų "Australian Open" turnyro nugalėtojas 28-erių metų R. Nadalis susitiks su septintąja pasaulio rakete 29-erių metų čeku Tomašu Berdichu (Tomaš Berdych). Čekas sekmadienį 6:2, 7:6 (7-3), 6:2 nugalėjo 22-ejų metų australą Bernardą Tomičių (66).

Šeštoji pasaulio raketė 27-erių metų britas Endis Miurėjus (Andy Murray) po daugiau nei tris su puse valandos trukusios kovos 6:4, 6:7 (5-7), 6:3, 7:5 nugalėjo 23-ejų metų bulgarą Grigorą Dimitrovą (11), o 19-metis Australijos tenisininkas Nikas Kirgijas (Nick Kyrgios, 53) 5:7, 4:6, 6:3, 7:6 (7-5), 8:6 įveikė 30-metį italą Andreasą Sepį (Andreas Seppi, 46).

Moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje 2008 metų atvirojo Australijos čempionato nugalėtoja 27-erių metų rusė Marija Šarapova (2) 6:3, 6:0 įveikė 29-erių metų kinę Švai Peng (Shuai Peng, 22).

23-ejų metų rumunė Simona Halep (3) 6:4, 6:2 įveikė 25-erių metų belgė Janiną Vikmajer (Yanina Wickmayer, 80), o 20-metė kanadietė Eženi Bušar (Eugenie Bouchard, 7) 6:1, 5:7, 6:2 nugalėjo 24-erių metų rumunę Iriną Kameliją Begu (Irina-Camelia Begu, 42).

Į ketvirtfinalį pateko ir 11-ąją vietą pasaulio reitinge užimanti rusė Jekaterina Makarova.

Sekmadienio susitikimų rezultatai.

Moterys. Aštuntfinalis.

Marija Šarapova (Rusija, 2) - Shuai Peng (Kinija, 21) 6:3, 6:0

Simona Halep (Rumunija, 3) - Yanina Wickmayer (Belgija) 6:4, 6:2

Eugenie Bouchard (Kanada, 7) - Irina Camelia Begu (Rumunija) 6:1, 5:7, 6:2

Jekaterina Makarova (Rusija, 10) - Julia Goerges (Vokietija) 6:3, 6:2.

Vyrai. Aštuntfinalis.

Rafael Nadal (Ispanija, 3) - Kevin Anderson (Pietų Afrikos Respublika, 14) 7:5, 6:1, 6:4

Andy Murray (Didžioji Britanija, 6) - Grigor Dimitrov (Bulgarija, 10) 6:4, 6:7 (5-7), 6:3, 7:5

Tomaš Berdych (Čekija, 7) - Bernard Tomič (Australija) 6:2, 7:6 (7-3), 6:2

Nick Kyrgios (Australija) - Andreas Seppi (Italija) 5:7, 4:6, 6:3, 7:6 (7-5), 8:6.