Ispanas Rafaelis Nadalis finaliniame ATP sezono turnyre iškovojo trečiąją pergalę

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) "World Tour" turnyro A grupės mače penktadienį pirmoji pasaulio raketė 27-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis 6:4, 1:6, 6:3 įveikė šeštąją vietą pasaulio reitinge užimantį 28-erių metų čeką Tomašą Berdichą (Tomaš Berdych).

Mačas truko 1 val. 50 sek.

R. Nadalis, laimėjęs visus tris mačus, tapo A grupės nugalėtoju. Antrąją vietą užėmė 28-erių metų šveicaras Stanislasas Vavrinka (Stanislas Wawrinka, 8-oji pasaulio raketė), laimėjęs du mačus iš trijų. Šie du tenisininkai pateko į pusfinalį.

T. Berdichas su viena pergale liko trečias, o visus tris mačus pralaimėjęs 31-erių metų ispanas Davidas Fereras (David Ferrer, 3) - ketvirtas.

Turnyro, kuriame dalyvauja aštuoni geriausi sezono žaidėjai, prizų fondą sudaro 6 mln. JAV dolerių.

Šeštadienį B grupėje susitinka 25-erių metų argentinietis Chuanas Martinas del Potras (Juan Martin del Potro, 5) ir 32-ejų metų šveicaras Rodžeris Federeris (Roger Federer, 7) bei nugalėtojo titulą ginantis 26-erių metų serbas Novakas Džokovičius (Novak Djokovič, 2) ir 27-erių metų prancūzas Rišaras Gaskė (Richard Gasquet, 9).