Iš Trakų - su laurais

Trakuose vyko atviras Lietuvos žiemos irklavimo čempionatas, kuriame varžėsi stipriausi Lietuvos irkluotojai. Varžybos vyko uždaroje patalpoje ant specialių irklavimo treniruoklių "Concept 2".

Klaipėdos irklavimo centrui atstovavo 15 sportininkų.

Klaipėdietis Gustas Logvinovas tapo jaunučių iki 14 metų amžiaus grupės Lietuvos čempionu. Šioje amžiaus grupėje varžėsi 65 sportininkai. Varžyboms sportininką ruošė treneris Vygantas Viršilas.

Jaunių (iki 18 metų_ grupėje klaipėdietis Valdas Venckus iškovojo trečiąją vietą (25 dalyviai). Varžyboms sportininką ruošė treneris Valdas Varašinskas.

Čempionate dalyvavo ir stipriausi olimpinės rinktinės nariai. Ieva Adomavičiūtė pagerino savo rekordą - 2 km atkarpą ji įveikė per 6 min 32,5 sek. Vyrų grupėje pirmąją vietą iškovojo Saulius Ritter, distanciją įveikęs per 5 min. 47,1 sek.