Iš Lenkijos - su laurais

Lodzėje (Lenkija) vykusiame "Tennis Europe" 2 kategorijos keturiolikmečių teniso turnyre sėkmingai varžėsi ir 55 reitingo taškus iškovojo Klaipėdos "Vyturio" progimnazijos septintokas Edas Butvilas.

Klaipėdos "Baltic Tennis Club" narys vienetų varžybose įveikė tris Lenkijos atstovus ir pasiekė pusfinalį, tačiau čia klaipėdiečio žygis baigėsi - po 2 val. kovos rezultatu 0/6, 6/4, 2/6 nusileista lenkui Gabrieliui Matuževskiui. E. Butvilui pusfinalyje varžytis visa jėga sutrukdė pakilusi kūno temperatūra.

Dvejetų varžybose klaipėdietis stojo į porą su Airijos atstovu Zachary Murphy ir čia jau įveikė tris poras bei pelnė kelialapį į finalą.

Deja, dėl lietaus finalo varžybos buvo atkeltos į kitą dieną, airis turėjo išvykti namo ir finale nebesivaržė. Tad klaipėdietis ir airis tenkinosi sidabro medaliu.

Turnyre iš viso dalyvavo per 120 berniukų ir mergaičių.