Iš Lenkijos - su laurais

Olštyne (Lenkija) vykusiose tarptautinėse plaukimo varžybose kartu su 800 įvairių šalių sportininkų dalyvavo ir 43 Klaipėdos "Gintaro" sporto centro plaukikai. Klaipėdiečiai iškovojo net 40 medalių.

Varžybose dalyvavo nuo 9 iki 19 metų amžiaus plaukikai.

"Gintaro" sporto centro auklėtiniai į Klaipėdą parsivežė 17 aukso, 13 sidabro ir 10 bronzos medalių.

Pagal medalių skaičių klaipėdiečiai iš 40 komandų bendroje įskaitoje buvo ketvirti.

Puikiai šiose varžybose sekėsi Jandros Bogužienės auklėtiniui Viliui Butai - jis ne tik tapo geriausiu savo amžiaus grupės plaukiku, bet ir įvykdė Lietuvos plaukimo meistro normatyvą (100 m kompleksiniu plaukimu - 56,62 sek., 701 tšk.).

Antrosios vietos taures individualiose amžiaus grupėse iškovojo du "Gintaro" sporto centro auklėtiniai - Danilas Pancerevas (tr. J. Bogužienė) ir Viktorija Stonkutė (tr. Jadvyga Kiškytė).