Imtynininkas Vilius Laurinaitis - Deivo Šulco atminimo turnyro nugalėtojas

JAV viešinti Lietuvos graikų-romėnų imtynių rinktinė sėkmingai pasirodė olimpinio čempiono Deivo Šulco (Dave Schultz) turnyre. Mūsų šalies sportininkai iškovojo tris medalius - vieną aukso ir du bronzos.

Svorio kategorijos iki 96 kg nugalėtoju tapo Vilius Laurinaitis. Pasaulio jaunimo čempionas laimėjo visas keturias imtis.

Trečiąsias vietas užėmė Aleksandras Kazakevičius (iki 84 kg) ir Mindaugas Mizgaitis (120 kg).

Komandų įskaitoje mūsų šalies ekipa užėmė trečiąją vietą. Mūsiškius aplenkė Kazachstano ir Kinijos rinktinės.

"Nekėlėm sau aukštų tikslų. Sezono pradžia, todėl svarbu buvo išvengti traumų. Kovo mėnesį Tbilisyje pirmas rimtas egzaminas - Europos čempionatas, todėl svarbu iki to laiko ištaisyti klaidas ir užlopyti spragas. Su sportininkais daugiau dėmesio skyrėm kovos vedimo taktikai", - po turnyro pasakojo rinktinės treneris Ruslanas Vartanovas.