"Gintaro" plaukikų pergalės

Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje vyko 2018 m. Lietuvos plaukimo federacijos vidutinių ir ilgų nuotolių trijų taurės etapų plaukimo varžybos. Geriausiai sekėsi dviems "Gintaro" sporto centro auklėtiniams - Nojui Skiručiui ir Paulinai Pekūnaitei.

I etape visi plaukė 1500 m laisvu stiliumi, II etape - 800 m laisvu stiliumi, III etape - 400 m laisvu stiliumi arba 400 kompleksu. Varžybos vyko trijose amžiaus grupėse.

Visuose trijuose etapuose išsiskyrė N. Skirutis (trenerė Jandra Bogužienė), varžęsis tarp 15 m. ir jaunesnių plaukikų.

Jis 400 kompleksiniu plaukimu liko antras (11 dalyvių, 5 min. 11,53 sek., 479 tšk.), 800 m laisvu stiliumi - ketvirtas (57 dalyviai, 9 min. 24,50 sek., 484 tšk.), 1500 m laisvu stiliumi - penkta vieta (51 dalyvis, 18 min. 6,49 sek., 475 tšk.).

Alytuje vykusiame Lietuvos vidutinių ir ilgų nuotolių taurės varžybų III etape savo amžiaus grupėje (15-17 m.) trenerio Mečislovo Doviakovskio auklėtinė Paulina Pekūnaitė užėmė antrąją vietą 400 kompleksiniu plaukimu (5 min. 35,90 sek., 498 tšk.).

Iš "Gintaro" sporto centro plaukikų Alytuje vykusiame trečiajame etape dar labai arti medalių buvo Darja Kononova (trenerė Natalja Gurkova, 15-17 m. amžiaus grupė, 400 m kompleksu liko), Danielis Kvederis (trenerė Vanda Grigaitienė, 15 m. ir jaunesni, 400 m laisvo plaukimo stilius, ketvirta vieta) ir Rimas Bacevičius (tr. M. Doviakovskis, 19 m. ir vyresni, 400 m laisvu plaukimo stiliumi, penkta vieta).

Šeštą-devintą vietas iškovojo šie klaipėdiečiai - Neda Narmontaitė (tr. J. Bogužienė, 400 m kompleksu), Donata Župerkaitė (tr. V. Grigaitienė, 400 kompleksu), Martinas Tretjakas (tr. Anžela Kovalenko, 400 m laisvu stiliumi), Edvinas Česnakas (tr. J. Bogužienė, 400 m kompleksu) ir Mantas Kaveckas (tr. M. Doviakovskis, 400 m laisvu stiliumi).