“Fortūnos” merginoms išslydo pergalė iš rankų

Klaipėdos “Fortūnos” krepšininkės Kaune didžiąją rungtynių dalį pirmavo prieš vietos “Aistės-LSU-Paradis” ekipą, tačiau ketvirtajame kelinyje paleido pergalę iš rankų. Kaunietės laimėjo rezultatu 63:60 (12:20, 18:12, 12:10, 21:18).

Klaipėdietės pirmajame kėlinyje buvo susikrovusios dviženklę persvarą – 20:10, taip pat Ramunės Kumpienės auklėtinės kontroliavo situaciją ir antrajame kėlinyje – 25:16, 29:20, 32:23.

Visgi, po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkės ėmė mažinti atsilikimą, o trečiasis kėlinys baigėse esant lygiam rezultatui – 42:42.

Ketvirtajame kėlinyje geriau su įtampa susitvarkė kaunietės, kurios po labia atkaklios kovos išplėšė pergalę.

“Aistės-LSU-Paradis” gretose 20 taškų surinko Neringa Skadaitė, 18 – Greta Tamašauskaitė, 14 – Monika Petrauskaitė.

“Fortūnos” komandoje nuolat iniciatyvos ėmėsi 18 taškų pelniusi Lina Aglinskaitė, 13 pridėjo Inesa Visgaudaitė, 10 – Marina Solopova, 9 – Monika Grigalauskytė.

Kaunietės laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 43:36.