„Fortūna“ pralaimėjo ir antrąsias rungtynes

Sėkmingai Lietuvos moterų krepšinio taurės (LMKT) pusfinalio etapą įveikusi Marijampolės „Sūduva“ – turnyro finale.

Nugalėtojų vardą ginančios Tado Stankevičiaus auklėtinės namuose vykusiame atsakomajame mače 89:79 (29:14, 17:15, 25:21, 18:29) antrąsyk pranoko Klaipėdos „Fortūną“ ir pagal bendrą abejų rungtynių rezultatą laimėjo 166:146.

Kovo 4-ąją Druskininkuose vyksiančiose finalo rungtynėse marijampolietės kovos su antrosios pusfinalio poros nugalėtoja, kuri sekmadienį paaiškės Garliavoje. Po pirmojo mačo Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ turi penkių taškų pranašumą prieš Vilniaus „Kibirkštį“.

„Sūduva“ iniciatyvą į savo rankas paėmė nuo pat mačos pradžios, kada pirmųjų septynių minučių atkarpą laimėjo 19:6, o prieš antrąjį ketvirtį pirmavo 29:14.

Po ilgosios pertraukos šeimininkės trečiajame kėlinyje savo pranašumą buvo padidinusios iki 66:43 ir per lemiamą ketvirtį įtikinamos persvaros nebeišsvaistė.

„Fortūna“ dėl trumpos rotacijos vėl daugiausiai rėmėsi šešiomis krepšininkėmis, iš kurių trys žaidė po 38-39 minutes, o Andra Gabalytė aikštėje praleido 30 minučių, per kurias pelnė 14 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Dvigubus dublius taip pat įsirašė Klaipėdos komandos vedlė Sandra Baliutavičiūtė (20 tšk. ir 12 atk. kam.) bei „Sūduvos“ legionerė Danielle McCray, surinkusi 14 taškų ir atkovojusi 10 kamuolių.

„Sūduva“: Stephanie Gardner 23, Neringa Skadaitė 16, Greta Tamašauskaitė 15 (8 atk. kam.), Danielle McCray 14 (10 atk. kam.), Lina Mikelevičienė 11.

„Fortūna“: Roberta Mizgerytė 23, Sandra Baliutavičiūtė 20, Andra Gabalytė (10 rez. perd.) ir Agnė Černeckytė – po 14.