„Fortūna“ LKF taurės turnyre kovos dėl trečiosios vietos

Klaipėdos „Fortūnos“ ekipa Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) moterų taurės turnyro pusfinalio atsakomosiose rungtynėse Utenoje užkūrė tikrą pirtį turnyro favoritėms „Utenos“ krepšininkėms. Klaipėdietės galingai Utenos komandai nusileido vos 7 taškų skirtumu – 66:73 (12:16, 17:23, 13:16, 24:18).

Itin gražiai Ramunės Kumpienės auklėtinės sužaidė rungtynių ketvirtąjį kėlinį, kai varžovėms bemaž tris minutes neleido pelnyti nė taško, o pačios per tą laiką surinko 14 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje tritaškių šou pademonstravo Simona Dobrovolskytė, pataikiusi keturis tolimus metimus, vieną tritaškį smeigė Erika Kregždytė.

„Utenai“ Eglė Šulčiūtė pelnė 21 tašką (6 atk. kam.), Eglė Šikšniūtė – 16 (5 atk. kam.), Hollie Mershon – 9 (7 atk., kam., 5 rez. perd.), Eglė Tarasevičiūtė pridėjo 8 taškus.

„Fortūnos“ gretose Simona Dobrovolskytė surinko 12 tšk. (4/7 trit.), Lina Aglinskaitė - 11 tšk., Roberta Mizgerytė - 10 tšk., Justina Matuzonytė – 9, Monika Grigalauskytė – 7 (11 atk. ka,).

„Kovėmės, kiek galėjome. Rungtynių pabaigoje, kai sužaidėme atkarpą 14:0, įnešėme intrigos ir varžoves privertėme pasijusti nemaloniai. Pakeitėme gynybos sistemą ir tai davė vaisių. Sužaidėme garbingai, džiaugiuosi merginų kovingumu“, - pabrėžė „Fortūnos“ komandos vyr. trenerė Ramunė Kumpienė.

Pirmasis susitikimas uostamiestyje taip pat baigėsi Utenos komandos pergale – 84:67. Taigi, uteniškės pateko į LKF taurės turnyro finalą, kuris vyks vasario 22 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje. „Utena“ susitiks su Marijampolės „Sūduvos“ ir Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ poros laimėtoja.

Pirmasis mačas baigėsi marijampoliečių pergale 36 taškų skirtumu – 84:48.

„Fortūna“ vasario 22 dieną 13 val. „Žalgirio“ arenoje kausis dėl trečiosios vietos su Marijampolės „Sūduvos“ ir Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ poros pralaimėtoja.

Pirmajame marijampoliečių ir kauniečių pusfinalio mače „Sūduva“ svečiuose įtikinamai rezultatu 84:48 (17:9, 26:17, 21:12. 20:10) nugalėjo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ klubą. Atsakomasis mačas vyks vasario 15 dieną Marijampolėje.

Priminsime, kad praėjusiais metais „Fortūna“ tapo LKF taurės turnyro vicečempione.

Artimiausias rungtynes „Fortūna“ žais vasario 17 dieną (antradienį) 18 val. Klaipėdos kūno kultūros ir rekreacijos centre (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10) su praėjusio LMKL sezono čempione ir LKF taurės laimėtoja Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ ekipa. Tai bus LMKL dvikova.