"Formulės-1" lenktynėse Monake triumfavo britas Luisas Hamiltonas

2016 metų Pasaulio "Formulės-1" automobilių lenktynių čempionato šeštąjį etapą - Monako "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį laimėjo "Mercedes" pilotas britas Luisas Hamiltonas (Lewis Hamilton).

Čempiono titulą ginantis britas iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone ir 45-ąją karjeroje.

Antrąją vietą užėmė iš pirmosios pozicijos startavęs australas Danielis Rikardas (Daniel Ricciardo, "Red Bull", +7,252 sek.), trečiąją - meksikietis Serchijus Peresas (Sergio Perez, "Force India", +13,825).

Ketvirtas finišavo vokietis Sebastianas Fetelis (Sebastian Vettel, "Ferrari"), penktas - ispanas Fernandas Alonsas (Fernando Alonso, "McLaren"), šeštas - Nikas Hiulkenbergas (Nico Hulkenberg, "Sauber").

Permainingose ir lietingose lenktynėse netrūko avarijų, o tarp pasitraukusiųjų iš lenktynių buvo vienas čempionato lyderių suomis Kimis Reikenenas (Kimi Raikkonen, "Ferrari").

Bendroje įskaitoje pirmauja N. Rosbergas (106 tšk.). Į antrąją vietą pakilo L. Hamiltonas (82 tšk.), į trečiąją - D. Rikardas (66 tšk.).

Septintasis čempionato etapas (iš 21) - Kanados "Grand Prix" lenktynės - vyks birželio 12 dieną.