„Formulės-1“ lenktynes Japonijoje laimėjo britas Luisas Hamiltonas

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 16-ąjį etapą - Japonijos „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs „Mercedes“ komandos pilotas britas Luisas Hamiltonas (Lewis Hamilton).

Tai buvo aštuntoji 32-ejų metų brito pergalė šiame sezone ir 61-oji karjeroje.

Antras finišavo „Red Bull“ komandos pilotas olandas Maksas Verstapenas (Max Verstappen, +1,211 sek.), trečias - australas Danielis Rikardas (Daniel Ricciardo, „Red Bull“, +9,679), ketvirtas - suomis Valteris Botasas (Valtteri Bottas, „Mercedes“, +10,580).

Penktąją vietą užėmė suomis Kimis Reikenenas (Kimi Raikkonen, „Ferrari“, +32,622), šeštąją - prancūzas Estebanas Okonas (Esteban Ocon, „Force India“, +1.07,788).

Antrąją vietą bendroje įskaitoje užimantis vokietis Sebastianas Fetelis (Sebastian Vettel, „Ferrari“) iš lenktynių pasitraukė neįveikęs nei 6 ratų ir dabar turi tik teorines viltis tapti čempionu.

Po šios pergalės bendrojoje įskaitoje pirmaujantis L. Hamiltonas turi 306 taškus ir S. Fetelį lenkia jau 59 taškais. Trečias žengia V. Botasas (234 tšk.).

17-asis čempionato etapas (iš 20) - JAV „Grand Prix“ lenktynės - vyks spalio 22 dieną.

Japonijos „Grand Prix“ lenktynių rezultatai.