Europos penkiakovės čempionato estafetėje lietuviai iškovojo bronzą

Lietuvos penkiakovininkų komanda - 23-ejų metų Justinas Kinderis, 37-erių metų Edvinas Krungolcas ir 24-erių metų Tomas Makarovas antradienį Vengrijoje pasibaigusio Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato estafetės varžybose pelnė bronzą.

Nugalėtojų titulą gynę lietuviai surinko 6062 taškus.

Europos čempione tapo Vengrijos komanda, surinkusi 6206 taškus. Sidabras atiteko Lenkijos sportininkams, surinkusiems 6068 taškus.

Ketvirtąją vietą užėmė čekai (6040 tšk.), penktąją - ukrainiečiai (6038 tšk.), o šeštąją - rusai (6036 tšk.).

Estafetės varžybose dalyvavo devynios komandos.

Lietuvos penkiakovininkai šiame čempionate iškovojo tris bronzos medalius. Vyrų komanda (J. Kinderis, Andrejus Zadneprovskis ir E. Krungolcas) trečia buvo ir komandų įskaitoje, o moterų varžybose trečiąją vietą užėmė Donata Rimšaitė.