Endis Murėjus pateko į geriausių tenisininkų turnyro pusfinalį

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) "World Tour" turnyro trečiajame B grupės mače ketvirtadienį penktoji pasaulio raketė 23-ejų metų britas Endis Murėjus (Andy Murray) 6:2, 6:2 nugalėjo 28-erių metų ispaną Davidą Fererą (David Ferrer), kuris pasaulio reitinge yra septintas, ir pateko į pusfinalį.

Mačas truko 1 val. 9 min.

E. Murėjus iškovojo dvi pergales iš trijų galimų ir B grupėje užėmė antrąją vietą. Pergalių neiškovojęs D. Fereras liko paskutinis - ketvirtas.

Kaip jau skelbta, B grupės nugalėtoju tapo visus tris mačus laimėjęs 29-erių metų šveicaras Rodžeris Federeris (Roger Federer).

Antrąją vietą pašalio reitinge užimantis R. Federeris ketvirtadienį 7:6 (7-5), 6:3 įveikė ketvirtąją pasaulio raketę 26-erių metų švedą Robiną Sioderlingą (Robin Soderling, 1 pergalė/2 pralaimėjimai).

Finaliniame ATP "World Tour" turnyre dalyvauja aštuoni geriausi sezono tenisininkai, suskirstyti į dvi grupes. Į pusfinalius pateks po du geriausiu gupių žaidėjus.