Edo Butvilo triumfas

Šiauliuose vykusiame reitinginiame baigiamajame metų teniso turnyre "Top 8" triumfavo 12-metis klaipėdietis Edas Butvilas.

Šiame turnyre dalyvavo po aštuonis aukščiausią Lietuvos teniso sąjungoje reitingą turintys vaikinai ir merginos iki 12, 14 ir iki 16 m.

"Baltic Tennis Club" atstovas E. Butvilas (treneris Tomas Butvilas) pirmąją turnyro dieną po 2 val. 15 min. kovos įveikė trečią pagal reitingą Taurą Mickų (2/6, 6/2, 6/1). Antrąją turnyro dieną jis nugalėjo Nojų Rimkevičių (6/4, 3/6, 6/1) ir Dominyką Stonkų (7/5, 3/6, 6/4). Sekmadienį jo jau laukė 12-mečių reitingo viršūnėje įsitaisęs Germanas Dumšė. Po daugiau nei 2 val. kovos E. Butvilas iškovojo sunkią pergalę (7/6, 2/6, 6/3) ir U 12 grupėje pakilo į pirmą reitingo vietą.

Po šios įspūdingos pergalės "Versmės" progimnazijos šeštokas E. Butvilas gavo vardinį kvietimą į ITF (International Tennis Federation) teniso turnyrą U-14 "Toyota Cup 2017".

Tarp Šiauliuose vykusio turnyro U-14 grupės dalyvių klaipėdietė Valerija Kravčiuk ("Tennis star") iškovojo trečiąją vietą. Kiti klaipėdiečiai liko be medalių.