Dviratininkės S. Krupeckaitė ir M. Marozaitė antrajame pasaulio taurės etape – ketvirtos

Glazge (Didžioji Britanija) vykstančio 2019-2020 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų antrojo etapo komandų sprinto varžybose penktadienį Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė užėmė ketvirtąją vietą.

Simona ir Miglė kvalifikacijos varžybose tarp 14-os komandų pasiekė antrą rezultatą (33.421 sek.) ir pateko į atkrintamąsias varžybas. Greitesnės atrankoje buvo tik rusės Jekaterina Rogovaja ir Darija Šmeliova (33,039 sek.).

Ketvirtfinalyje mūsiškės įveikė septintąją vietą kvalifikacijoje užėmusias kines Guo Yufang ir Bao Shanju. Lietuvės finišavo per 33,243 sek., o varžovės - per 33,440 sek. Šis lietuvių rezultatas leido kautis dėl bronzos medalių.

Akistatoje dėl bronzos Lietuvos dviratininkės (33,399 sek.) pralaimėjo vokietėms Paulinei Sophie Grabosch ir Lea Sophie Friedrich (32,953 sek.).

Antrajame pasaulio taurės etape Lietuvai atstovauja keturi dviratininkai - S. Krupeckaitė, M. Marozaitė, Olivija Baleišytė ir Vasilijus Lendelis.

Šį sezoną iš viso bus surengti šeši pasaulio taurės varžybų etapai. Į komandų sprinto olimpinės atrankos reitingą bus įtraukti trys geriausi kiekvienos šalies dviratininkių rezultatai šiose varžybose.