Dviratininkams - visų spalvų medaliai

Ignalinoje vykusiame Lietuvos plento dviračių čempionate tarp laureatų skambėjo ir klaipėdiečių pavardės. Klaipėdos SK "Vėtrungė" nariai iškovojo visų spalvų medalius.

Atskiro starto lenktynėse Klaipėdos SK "Vėtrungė" narys Žilvinas Liaugodas tarp keturiasdešimtmečių iškovojo antrą vietą. Jis nusileido tik garsiam dviratininkui, 2002 metais prestižinėse daugiadienėse lenktynėse "Tour de France" trečią vietą iškovojusiam Raimondui Rumšui.

Tarp penkiasdešimtmečių taip pat antras liko klaipėdietis Vytautas Andruška.

Tarp jaunių Rojus Adomaitis ir Justas Beniušis užėmę atitinkamai antrą ir trečią vietas.

Jaunių grupinėse lenktynėse R. Adomaitis vėl tarė savo žodį - iškovojo pirmąją vietą ir laimėjo "Vėtrungės" sporto klubo įsteigtą 100 eurų piniginį prizą. Kitas klaipėdietis Mantas Ruokis iškovojo ketvirtą vietą.

Veteranų grupėje klaipėdietis Simas Kondrotas įrodė, kas šiemet yra stipriausias.

Tarp elito atstovų Tautvydas Lukauskas, Arnoldas Valiauga, Ramūnas Valeika ir Darijus Džervus nuo pagrindinės grupės sugebėjo atitrūkti net 7 min. 45 sek. Pusę distancijos, apie 80 km, Tautvydas su pabėgėliais sugebėjo tampyti nervus mūsų elitui. Įnešęs į varžybas intrigą ir užkūręs pirtį potencialiems nugalėtojams, Tautvydas pagal planą pasitraukė iš varžybų.