Dramatiškose rungtynėse „Baltija“ nusileido „Juodupei“

Lietuvos ledo ritulio čempionate šeštadienį Klaipėdoje nutrūko keturių iš eilės vietos „Baltijos“ klubo pergalių serija, o ją rezultatu 5:4 (0:0, 2:3, 3:1) nutraukė antrąją pergalė iš eilės iškovojusi Juodupės „Juodupė“.

Permainingoje kovoje visi įdomiausi įvykiai klostėsi antroje rungtynių pusėje.

Po ramaus pirmojo kėlinio, antrojo viduryje šeimininkai pirmavo 3:1, nors daugiau atakavo „Juodupė“. „Baltija“ sumaniai išnaudojo progas kontratakose.

Besibaigiant pirmajam kėliniui „Juodupė“ sušvelnino skirtumą iki minumumo, o teisėjai ilgai tarėsi ir įskaitė paskutinę sekundę kritusį įvartį.

Tokiu įvarčiu „į rūbinę“ užvesti svečiai trečiajame kėlinuke persvėrė rezultatą savo naudai 4:3.

Klaipėdos klubo puolėjas išlygino rezultatą 54-ąją minutę, tačiau „Juodupė“ išsivežė pergalę, kai geriausias svečių komandos žaidėjas Konstantinas Isajevas 58-ąją minutę pelnė pergalingą įvartį.

Svečiai į varžovų vartus metė 38 kartus, šeimininkai turėjo 31 bandymą pasiekti įvartį.

Kitos Lietuvos čempionato rungtynės įvyks antradienį Elektrėnuose, kur įvyks dar vienos įdomios rungtynės: „Juodupė“ 21 val. priims Kauno „Kaunas hockey“ ekipą.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):