„Dragūnas“ Vilniuje didelių sunkumų nepatyrė

„Vivus.lt“ rankinio lygos varžybose šeštadienį į Vilnių atvykęs čempionas Klaipėdos „Dragūnas“ didesnio vargo neturėjo. Praėjusių metų pusfinalyje jiems rimtą iššūkį metę VHC „Šviesos rankininkai šįkart rimčiau pasipriešinti nesugebėjo. Prie to prisidėjo ir tai, jog vilniečiai buvo priversti rungtyniauti be savo lyderio Valdo Drabavičiaus.

Jau pirmajame kėlinyje gerai abejose aikštės pusėse žaidę svečiai sugebėjo atitrūkti. Po pirmųjų 30 minučių jų pranašumas siekė 7 įvarčius (12:19). Antrajame kėlinyje sostinės rankinio klubas perimti iniciatyvos jau nepajėgė. Drausmingai sužaidęs „Dragūnas“ iškovojo šeštąją pergalę (26:34) ir pagal taškus susilygino su „Granito – Kario“ rankininkais, su kuriais akistata Klaipėdoje laukia gruodžio 6 dieną.

Gabrielius Virbauskas (Klaipėdos „Dragūnas“): „Prieš rungtynes akcentavome greitą žaidimą, sužinojome, jog nebus Valdo Drabavičiaus ir tai gal kiek palengvino mūsų užduotis. Pirmajame kėlinyje sumetėme savo metimus, pavyko mūsų greitas žaidimas. Antrasis kėlinys jau buvo kur kas lygesnis, kadangi jame jau žaidėme šiek tiek prasčiau.

Artūras Švilpa (VHC „Šviesa“): „Prieš rungtynes akcentavome savo gynybą, tačiau pirmajame kėlinyje visiškai nesiklijavo mūsų puolimas, todėl praleidome daug ir greitų įvarčių. Mums buvo blankokos rungtynės ir jei reiktų įsivertinti save mums parašyčiau 4.“

Klaipėdos „Dragūnas“: Gabrielius Virbauskas 8, Laurynas Simonavičius 6, Lukas Vanagas 5, Benas Butkus, Modestas Vaitiekūnas, Lukas Juškėnas, Gintaras Cibulskis po 3.

Vilniaus VHC „Šviesa“: Artūras Švilpa 7, Rosvaldas Ramunis, Karolis Antanavičius ir Tomas Bernatavičius po 5, Matas Mecelica 3.