Dėjimais varžovus atakuodamas „Rytas“ nugalėjo „Nevėžį“

„Betsafe-LKL“ rungtynėse namuose Dainiaus Adomaičio auklėtiniai 96:75 (25:13, 23:20, 29:25, 19:17) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ (6-18).

Dominavęs „Rytas“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės, o Kėdainių klubas paeiliui patyrė jau penktąją nesėkmę.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Arnas Butkevičius, kuris surinko 14 taškų, 6 atkovotus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus ir 26 naudingumo balus.

Sostinės klubas jau pirmosiomis minutėmis atitrūko 17:2 ir nors vėliau žaidimas išsilygino, po pertraukos šeimininkai vėl pradėjo siautėti.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Ryto“ aukštaūgiai vieną po kito dėjo kamuolius į krepšį, o jų inicijuotas spurtas 12:0 leido pradėti varžovų triuškinimą 57:33.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai prieš ketvirtąjį kėlinį varžovus kiek pristabdė, tačiau sugrįžti į kovą jau nebepavyko. „Rytas“ išsaugojo pranašumą ir triumfavo užtikrintai.

Sostinės ekipa vertėsi be traumuotų Francisco Cruzo bei Martyno Echodo.

„Rytas“: Marekas Blaževičius 18, Mindaugas Girdžiūnas 16, Arnas Butkevičius (7 rez. perd., 6 atk. kam.) ir Evaldas Kairys – po 14, Cameronas Bairstow 12.

„Nevėžis“: Viny Okouo (6 atk. kam.) ir Matas Jucikas – po 15, Panagiotis Kalaitzakis 14, Kristupas Žemaitis 10.