Dar vienas Aurimo Didžbalio triumfas

Klaipėdos sunkiaatlečių pavardės vėl skamba tarp laureatų - pastarosiomis dienomis skinti laurai, tiek Klaipėdoje tiek Kaliningrade (Rusija) vykusiuose tarptautiniuose turnyruose bei Lietuvos čempionate.

Vakar Klaipėdoje vykusiame Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos čempionate lygių neturėjo Europos čempionas ir planetos prizininkas Aurimas Didžbalis. Šis Bronislavo Vyšniausko auklėtinis išrovė 170 kg ir išstūmė 200 kg bei svorio iki 94 kg varžybose iškovojo čempiono laurus (dvikovės).

Taip pat Klaipėdoje vyko ir tradicinis tarptautinis "Grand Prix" turnyras, kuriame varžėsi moterys ir sunkiaatlečiai iki 17 metų.

Iš klaipėdiečių tarp dailiosios lyties atstovių antrąją vietą iškovojo Viktorija Jankūnaitė, tarp 13 metų dalyvių antras liko Konradas Girdenis, tarp 15-mečių ant antrojo prizininkų pakylos laiptelio kopė Povilas Valskis, tarp 17-mečių nugalėjo Einaras Butkus, sidabro medaliu pasipuošė Mindaugas Rimkus.

Klaipėdos ekipa, surinkusi 1353 taškus, komandinėje įskaitoje liko pirma, Latvijos sunkiaatlečiai iškovojo antrąją vietą (1267 tšk.), marijampoliečiai - trečiąją vietą (449 tšk.).

Turnyrą stebėjo Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) generalinis direktorius Edis Urbanavičius.

Prieš kelias dienas Kaliningrade vyko tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras, kuriame ant antrojo prizininkų pakylos laiptelio kopė Povilas Valskis (iki 56 kg) ir Justas Pauga (iki 94 kg). Šiame turnyre dalyvavo komandos iš Rusijos, Vokietijos, Estijos, Baltarusijos ir Danijos. Klaipėdiečiai bendroje įskaitoje iškovojo trečiąją komandinę vietą.

LAUREATAS. Povilas Valskis Kaliningrade vykusiame turnyre iškovojo antrąją vietą.