CSKA ir "Olympiakos" - Eurolygos finalo ketverte

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų ketvirtosiose ketvirtfinalio rungtynėse penktadienį Maskvos CSKA (Rusija) komanda, kurią treniruoja Jonas Kazlauskas ir kurioje žaidžia Ramūnas Šiškauskas bei Darjušas Lavrinovičius, svečiuose 73:71 (21:15, 18:13, 17:19, 17:24) įveikė Bilbao "Gescrap Basket" (Ispanija) ekipą ir, laimėjusi seriją 3-1, pateko į finalo ketverto turnyrą.
Po dviejų kėlinių CSKA pirmavo 39:28, o po trijų - 56:47.
R. Šiškauskas per 28 min. pelnė 13 taškų (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 0/3, baudos 7/9) ir prasižengė 4 kartus. D. Lavrinovičius nežaidė.
CSKA komandai 23 taškus pelnė Andrejus Kirilenka (8 atk. kam.), 13 - Nenadas Krstičius, 10 - Viktoras Chriapa.
Bilbao ekipoje rezultatyviausias buvo Aronas Džeksonas (Aaron Jackson). Jis surinko 19 taškų.
Pirėjo "Olympiakos" (Graikija) komanda, kuriai atstovauja Martynas Gecevičius, namuose 76:69 (21:21, 17:18, 16:16, 22:14) nugalėjo Sienos "Montepaschi" (Italija) ekipą su Kšištofu Lavrinovičiumi ir laimėjo seriją 3-1.
"Montepaschi" po dviejų kėlinių pirmavo 39:38, o po trijų - 55:54. Likus žaisti 5 minutes, rezultatas buvo lygus 61:61. Bet po to aikštelės šeimininkai laimėjo atkarpą 8:0.
"Olympiakos" komandai Kailas Hainsas (Kyle Hines) ir Vasilis Spanulis (Vassilis Spanoulis) pelnė po 19 taškų. M. Gecevičius nežaidė.
Sienos ekipai po 15 taškų pelnė Deividas Andersenas (David Andersen) ir Nikas Zisis (Nikos Zisis).
K. Lavrinovičius per 25 min. pelnė 10 taškų (3/5, 0/3, 4/4), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 ir prasižengė 4 kartus.
Eurolygos finalo ketverto turnyras vyks gegužės 11-13 dienomis Stambule (Turkija). Pusfinalyje "Olympiakos" žais su Barselonos "FC Barcelona Regal" (Ispanija) komanda, o kitame pusfinalyje CSKA susitiks arba su Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) komanda, kuriai atstovauja Šarūnas Jasikevičius, arba su Tel Avivo "Maccabi Electra" (Izraelis).
Lemiamas, penktąsias, ketvirtfinalio rungtynes "Panathinaikos" ir "Maccabi Electra" žais balandžio 5 dieną Atėnuose.