"Cavaliers" - tik per žingsnį nuo Rytų konferencijos čempionų titulo

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato trečiosiose Rytų konferencijos finalo rungtynėse sekmadienį "Cleveland Cavaliers" (2-oji vieta konferencijoje) komanda namuose po pratęsimo 114:111 (21:24, 27:25, 33:27, 23:28; 10:7) įveikė "Atlanta Hawks" (1) ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-0.

Prasidėjus paskutinei pratęsimo minutei, "Hawks" pirmavo 111:109, bet penkis taškus iš eilės pelnęs Lebronas Džeimsas (LeBron James) išplėšė pergalę "Cavaliers" komandai. Iš viso jis surinko 37 taškus, atkovojo 18 kamuolių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

Nugalėtojams po 17 taškų pelnė Metjus Delavedova (Matthew Dellavedova) ir Džei Er Smitas (J. R. Smith, 10 atk. kam.), 15 - Imanas Šampertas (Iman Shumpert), 10 - Tristanas Tomsonas (Tristan Thompson).

"Hawks" ekipoje 30 taškų surinko Džefas Tygas (Jeff Teague), 22 - Polas Milsepas (Paul Millsap), po 14 - Kentas Beizmoras (Kent Bazemore) ir Elas Horfordas (Al Horford), 13 - Šelvinas Mekas (Shelvin Mack), 10 - Demaras Kerolas (DeMarre Carroll).

Ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos antradienį vėl Klivlende.