Boulingo turnyro rezultatai

Klaipėdos boulingo centre "Honolulu" vyko antrasis šio sezono asmeninio reitingo turnyras "Pajūrio taurė". Vyrų pirmojo diviziono finale triumfavo Aidas Daniūnas (Kauno „Straikas plius“), įveikęs Paulių Bagdoną (Klaipėdos BK). Turnyro šeimininkų atstovas, galima sakyti, jau turėjo pergalę kišenėje, bet vienas nesėkmingas metimas mačo pabaigoje viską apvertė aukštyn kojomis ir pergalę rezultatu 209:190 šventė A. Daniūnas. Jis tapo ir bendrosios įskaitos lyderiu. Po 2 turnyrų A. Daniūnas turi 170 taškų ir lenkia P. Bagdoną (126) bei savo komandos draugą Andrių Polikevičių (121).

Vyrų II diviziono nugalėtoju tapo visą turnyrą stabiliai žaidęs kitas šiaulietis - Audrius Biliūnas (Šiaulių BK). Jis finale 189:175 įveikė Andrių Andrušką (Klaipėdos BK). Moterų varžybose finalas vyko tarp dviejų uostamiesčio sportininkių - Daivos Perminienės (nuotraukoje) ir Letos Anužienės. Pergalę rezultatu 224:171 iškovojo D. Perminienė. Ji bendrojoje įskaitoje jau turi 200 taškų ir tvirtai lenkia Jūratę Palaimaitę ("Straikas plius"; 129).

Senjorų kategorijoje triumfavo Artūras Selenis (Klaipėdos BK). Trečias liko "Klaipėdos būrio" atstovas Sergejus Vasiljevas. Jaunių kategorijoje trečia liko Livija Perminaitė (Klaipėdos BK).

Trečiasis Lietuvos čempionato reitingo turnyras bus surengtas lapkričio mėnesio pabaigoje Šiauliuose. Iki 2016-ųjų gegužės vidurio iš viso bus surengti 6 reitingo turnyrai, o geriausius rezultatus juose pasiekę sportininkai pelnys kelialapius į Lietuvos asmeninio čempionato finalo etapą.