Benediktas Mickus ir Rapolas Saulius į finalus nepateko, Airinės Palšytės finalas - rytoj

(Taivanas) vykstančios Universiados lengvosios atletikos varžybose sekmadienį dalyvavo dar trys mūsų šalies atstovai - Rapolas Saulius bėgo 110 m barjerinio bėgimo pusfinalyje, Benediktas Mickus 800 m pusfinalyje, Justinas Beržanskis 3000 m kliūtinio bėgimo finale.

R. Saulius pusfinalyje užėmė šeštą vietą (14.06/0.9), o galutinėje rikiuotėje liko dešimtas.

800 m pusfinalyje Benediktas Mickus finišavo penktas (1 min. 49,35 sek.) ir į finalą nepateko. Tarp visų pusfinalininkų klaipėdiečio rezultatas – keturioliktas.

3000 m kliūtinio bėgimo finale Justinas Beržanskis užėmė dešimtą vietą (8 min. 49,46 sek.).

Jau rašėme, kad į Universiados finalą šuolio į aukštį rungtyje prasibrovė Vilniaus universiteto (VU) magistrantė Airinė Palšytė.

Šiai 25-erių Lietuvos rekordininkei, Europos ir Universiados čempionei Taipėjuje kvalifikacinėse varžybose užteko vieno šuolio 1.80 m aukštyje.

Tokį patį aukštį įveikė ir vokietė Jossie Marie Graumann. Atrankoje varžėsi 16 šuolininkių, o į finalą pateko 12.

A. Palšytė finale varžysis pirmadienį nuo 13 val. Lietuvos laiku (Taivano laiku nuo 18 val.).

Dar pirmadienį nuo 13.20 val. (Lietuvos laiku) finalinėse disko metimo varžybose dalyvaus Domantas Poška.

Jis kvalifikacijoje buvo devintas – 56.70 m (55.42-51.90-56.70).